İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nixcon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

rhifat

Misafir
Şimdi yazcaklarımı ister kilitleyin ister beni siteden uzaklaştırın ? Ben türk milleti için yapıyorum bunu ... Şimdi beni dinleyin az önce y.dışında almanyadan bi firma da İsim vermek istemiyorum . Bi türk personel ile görüştüm Live chat'ten . Ping yönlendirmeden bahsettim . Ve bana bu sistemi TR'de nixconun yaptıgını söledi ... Yane nixconun herşeyi yalan artık siz düşünün taşının ... ! YANE NE 7200 M2 YER NE BAŞKA BİŞEY ... HER ŞEY PİNG YÖNLENDİRME . BİR ZAMANLAR TRİCKSTER E KIZDINIZ BU SİSTEMİ ANLATTIĞI İÇİN ADAM TAMAMEN HAKLI ÇIKTI . o şahıs bana bilgi vermeye dvm edicek . Mrk etmeyin türk milleti için canım feda ! her ayrıntıyı yazıcam !
Not : Mod ve admin kardeşlerim ; siz istemez misiniz kimsenin canı yanmasın ? Nx sorunu bitsin ? artık hakeden kazansın ? Bırakında bu yazı yayınlansın !
NOT : İSMİMİ SAKLICAK DEİLİM . İSMİM KADİR ;)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
birşey yazıyorsan daha açıklayıcı olmalısın bu konustugun kişi kimdir adı nedir neyin nesidir hangi firma adına çalışmaktadır vs vs vs

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İsim olarak Nixcon yada bir başka firma... Hiç farketmez.. Hakkında yorum yapıyorsanız, bunu tam olarak açıklayıcı ve ispatlarla yapmalısınız.Bu insanların bu işlerden ekmek yediğini, para kazandığını, ülkesi, inancı, görüşü ne olursa olsun, sonuçta hizmett verdiğini göz önünde bulundurunuz..

Eğer firma ile ilgili sorununuz varsa, bir davetiye talep edip, datacenteri hakkında bilgi alabilirsiniz.Bu tür yanıltıcı, reklam edip prim verici başlıklar açmanın, konuyu sakız gibi çekip uzatmanın bir anlamı yoktur.
Nixcon ' un türk milletini bir yararıda, bir zararıda yoktur.Olayı israil - türkiye boyutu ile siyasi bir platforma taşımak yanılgıdır.Burada incelenen olay datancenter ve yeridir.O konuda gerekli açıklamlarda geçdiğimiz günlerde yapılmıştır.İsteyen kişiler davetiye alarak datacenteri ziyaret edebilmektedirler.. Sizde bu yöntemi deneyebilirsiniz.Firma ile ilgili şikayetiniz varsa onları paylaşırsınız, uzak durun telkininde bulunursunuz.Firma çok iyiyse, iyi yönlerini paylaşır, insanlara yardımcı olursunuz.Ama olayı milli duygu gibi göstermek sadece konudan sapmayı sağlayacaktır.
Bu sebeple konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5