İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nixcon'daki problem hakkinda

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ;Yeni anlastigimiz kiralik sunucu hizmeti alan 1 musterimizin , nixcondaki sunucusuna bu gun itibari ile 6 7 saatlik zaman dilimide ulasamadik dolayisi ile yedeklerine ulasamadik, nixcon ile calisan arkadaslar edindikleri bilgileri paylasirlarsa ne zaman acilacagina dair seviniriz.

Saygilarimizla

Not : Baslik lutfen olmadik yerlere , ovme yada yerme'ye donusmesin, sadece problem suymus su kadar saat'e acilacagini soylediler demeniz kafi.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telefon konuşmasında geçen diyalog
Tippingpoint Yazılımını Düzenliyorlarmış Tam olarak saat 05:30 da kesildi sunucuyla bağlantım bir sürüde işim vardı yarım kaldı telefonla aradığımda en gece 30 dk içinde çalışacak denildi 6 saat oldu tekrar aradım haber bekliyoruz falan dediler sanırım yazılımda bir hata meydana geldi yoksa nixcon bukadar uzun süre kapatmazdı makineleri bide güzel bir espiriyle telefonu kapattım bugün açılır inşallah dedim neyse sorun bu arkadaşlar bilginize

S

sasu

Misafir
12.30 da nx de idim cihazların entegresi sürmekte az önce tekrar görüştüm 1 2 saat daha sürer gibi bilginiz olsun

S

sasu

Misafir
bazı ip aralıkları su an aktif bizim sunucuların bulundugu aralık su an ofline bilginiz olsun 192,195.... ofline

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hehe sagol serdar bey i msn e ekledim kendisi ile görüşürsek iyi olur. Host işini bıraktığım halde bu gun 4 sunucu siprişi geçtim bizim arkadaşlara 1 tane daha lazım ayrı bir işim için nx le görüşeyim diyorum.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hehe sagol serdar bey i msn e ekledim kendisi ile görüşürsek iyi olur. Host işini bıraktığım halde bu gun 4 sunucu siprişi geçtim bizim arkadaşlara 1 tane daha lazım ayrı bir işim için nx le görüşeyim diyorum.

nixcon bildiğim kadarıylsa makina satışı yapmıyor şu an için?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5