İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nixcondaki sunucular

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nixcondaki yerel sunucular local host kadar hızlı ve verimli olduğunu duydum

genel olarak ne kadar oluyor normal bi makina.. hosting satışı yapmıcaklar için sadece kendi sitelerini barındırcaklar için?_

Nixconda makinası olanlar varsa bi zahmet

D

deja-vu

Misafir
merhaba ruen 2 sunucum bulunmakta nx de test amaclı hesap acabılırım su ana kadar 6 dc ıle calıstım (Sago Networks Greatnet New Media. SoftLayer Technologies FDC vs...)sonunda evımı buldum dıyebılırım.makınanın oz gore deyısıyo mınımum 130 dan baslıyor makınalar stok durumuna gore deyıskenlık gosterıyo.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anki sunucumuz Nixcon'da.Yaklaşık 1 hafta oldu çalışmaya başlayalı ve gayet memnunuz.Kesinlikle tavsiye ederim.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
deja-vu' Alıntı:
merhaba ruen 2 sunucum bulunmakta nx de test amaclı hesap acabılırım su ana kadar 6 dc ıle calıstım (Sago Networks Greatnet New Media. SoftLayer Technologies FDC vs...)sonunda evımı buldum dıyebılırım.makınanın oz gore deyısıyo mınımum 130 dan baslıyor makınalar stok durumuna gore deyıskenlık gosterıyo.

şu anda sizde zaten alanım var gayet güzel ama ben geniş bilgi almak istiyorum fiatları vs?

S

sinangunay

Misafir
NX'ta geçmiş zamanlarda oyun sunucusu barındırmıştık. Cidden güzel performans aldık.

Bu arada bir DC daha geliyor NX tarzı fiyatlar ve sistemlerle :) Ortalık fena kızışacak..

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben buna karşıyım. irc.bitanem.net için bakın sadece bir ircd içinki sadece 600 kişilik bir sunucuydu barındıramadık. 200 kişiye kadar okeydi sonrasında problem. Sorduk hep nxif gelcek dediler iyi dedik geldi 2 mbit dediler gene problem gene problem. Hiç bitmedi problemler. En azından ircd açtıracak arkadaşlar orayı kullanmasınlar. Ben şimdiden söleyim...

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nixconda amd stok kalmamış sanırım bakamıyorum :)
sadece merak ediyorum yani yurt dışında bile daha pahalıya gelebiliyor güzel bi makina ama localhost gibi hızlı imkanlar sağlayan güzel bi makina nixcon 230 ytl diyorsunuz hoş :)

herkese teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5