İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Niye Türkiye afrika ülkeleri kategorisinde hatta yok.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yani içindem geldi yazayım istedim. Yazık valla. CJ den banlandık yokuz. Suan yayınladıgım reklam sitelerinden birine dair istatistikler :

Today : 12 downloads $ 0.24 $ --- Bu amerika ip si olsaydı 12 dolar. avrupa olsa onada razıyım 3 dolar civarı edecek. Ama su duruma bakın ki Türkiye 3. dünya ülkeleri kategorisinde sayılıyor. Türk ip clickleri bazen sayılmıyor bazı sitelerde.

Yazık walla. Kaynak hergun aksın idareli kullanalım demiyoruzda. Kaynagı bir an once tuketeyim baskalarıda gelirse bukadar kazanamam Düşüncesiyle hemen kurutuyoruz. Kurutuyorlar ya da. Birde PİŞKİN PİŞKİN çıkıp "yakında banlanmamız an meselesi" acele edin gibi lafları duyuyoruz bazılarından.

Adam gibi hile yapmasanda devamlı olsa herkes faydalansa ve TÜRKİYE adam gibi ülkeler ADAM gibi pay verilen IP ler kategorisinde olsa olmazmı.

YAzık ne diyeyim. Neden bole bişi yazdım diye sormayın. içimden geldi yazdım. Biz böyle mi devam edecegiz acaba ? Birisi hile yapanı sikayet etse adı ispiyonculuga cıkar ama o Hilecinin tüm Türk webmasterlarına verdigi zararı kim ölçebilir ?

Sonra ay burası Türkiye kabul ediyormu burası licklerimizi sayarmı BAN yermiyiz gibi sorular. Keşke daha farklı olsak yada olmaya calıssak.

Duydumki FOrum tr nin vbulletin lisansları iptal edilmiş telekomdan ban yedikten sonra birde ordan vurulmuslar. frmtr die acılmıslar ve işi Milliyetcilige vurup herkesi vBulletina cephe almaya cagırmıslar ingilizlere daha dogrusu. Oysa TELEKOMDAN ban yiyen gayriyasal seylerle dolu olan yeri Vbulletin niye lisanslasın. Parayamı ihtiyacımı var PARAN al sende kalsın deyip OTURTUR işte boyle.

NEzaman akıllanırız bilemiyorum. Umarım bunlar duzelir Biz düzeliriz umarım. Herkese iyi calısmalar... kolay gelsin

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu birazda Turk internet kullanicisinin alim gucu ile alakali seyler. Avrupa ve Amerika'dada hileler yapilmakta. Ama bu hilelere ragmen reklam sonucunda olusan getiri hileyi absorbe edebiliyor. Bizde ise durum farkli. Sahte olmasada 1000 tiklama gonderdiginizi hesap edelim. Ben eminimki p*rno yada qumar olmayan bir sistem ise geri donusumu %1 bile olmayacaktir. Kaldiki ustune birde sahte ve dogal olmayan tiklar eklenince sistemin yuku iyice artiyor.

Turk insaninin alim gucu ve sanal ortamda alisveris egilimi artarsa daha rahat bir ortam olacagi kanisindayim.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
söylediklerinize tamamen katılıyorum, fakat forumtr ve onun gibi ban yiyen siteler, illegal şeyler yaptıklarından yemediler.

mesela forumtr, bir kullanıcısı forum içerisinde p2p bir programın download adresini verdiği ve o program ile mp3 aratılıp bulunabileceği için banlanmıştı. Dıdısının dıdısının dıdısından gereksiz yere banlandılar yani.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
atay' Alıntı:
söylediklerinize tamamen katılıyorum, fakat forumtr ve onun gibi ban yiyen siteler, illegal şeyler yaptıklarından yemediler.

mesela forumtr, bir kullanıcısı forum içerisinde p2p bir programın download adresini verdiği ve o program ile mp3 aratılıp bulunabileceği için banlanmıştı. Dıdısının dıdısının dıdısından gereksiz yere banlandılar yani.

Bilemiyorum artık olabilir .. PARAsı vs. si değilde insana koyan asıl TURKIYENIN afrika ulkelerinin bulundugu bi listede bile BULUNMAMASI ...

Derdim bu . resmen diger ulkelere rezil oluyoruz. Bi foruma ortama bişey yazdıgında Alay ediliyosun bazen. Turk webmaster ı deyip dalga gecmeleri ...işte sorun bu. Bu hale getirende kendimizi yine KENDIMIZ. umarım duzeliriz...

bymega

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MoD' Alıntı:
Bu birazda Turk internet kullanicisinin alim gucu ile alakali seyler. Avrupa ve Amerika'dada hileler yapilmakta. Ama bu hilelere ragmen reklam sonucunda olusan getiri hileyi absorbe edebiliyor. Bizde ise durum farkli. Sahte olmasada 1000 tiklama gonderdiginizi hesap edelim. Ben eminimki p*rno yada qumar olmayan bir sistem ise geri donusumu %1 bile olmayacaktir. Kaldiki ustune birde sahte ve dogal olmayan tiklar eklenince sistemin yuku iyice artiyor.

Turk insaninin alim gucu ve sanal ortamda alisveris egilimi artarsa daha rahat bir ortam olacagi kanisindayim.

arkadaşımıza bende katılıyorum. En önemli olan türk internet kullanıcısının internette alım gücünün olmamasıdır. Hile falan fistan daha alt planlardadır.

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bizim kendi sponsorlarmız bile 0,04 ü zor veriyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5