İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NJoy2earn

samle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adı:NJoy2earn
Günlük kazanç: $0,08+
minimum ödeme: $1

Arkadaşlar sitede üyelik yükseltme ücretleri çok uygun mesela 6 aylık basic üyelik 9$. Hiç refiniz olmasa bile 9 dolardan fazlasını kazanabiliyorsunuz.
sitenin adminlerinden bir tanesi Türk ve çok ilgili. :msp_biggrin:

Ref: http://www.njoy2earn.com/?ref=samle

Desteklerinizi bekliyorum. sitede çeşitli kampanyalar bulunmakta incelemenizi öneriyorum
iyi günler bol kazançlar

samle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aradaşlar sitede şuan kampanya var. Basic üyelik alırsanız eğer 10-12 gün içerisinde ödeme limitine ulaşabilmektesiniz. Ve ayrıca getirdiğiniz 30 üye için $2 250üye için $15 hediye edilecektir. desteklerinizi bekliyorum. bol kazançlar diliyorum.

samle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adı:NJoy2earn
Günlük kazanç: $0,08+
minimum ödeme: $1

Arkadaşlar sitede üyelik yükseltme ücretleri çok uygun mesela 6 aylık basic üyelik 9$. Hiç refiniz olmasa bile 9 dolardan fazlasını kazanabiliyorsunuz.
sitenin adminlerinden bir tanesi Türk ve çok ilgili. :msp_biggrin:

Ref: http://www.njoy2earn.com/?ref=samle

Desteklerinizi bekliyorum. sitede çeşitli kampanyalar bulunmakta incelemenizi öneriyorum
iyi günler bol kazançlar

Biraz destek çıkın arkadaşlar yaa:msp_biggrin:

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, ben NJoy2earn sitesinin adminiyim. Sitemizle alakalı aklınıza gelen tüm soruları bana sorabilirsiniz. Seve seve yardımcı olacağımı bilmenizi isterim. Herkesi sitemiz NJoy2earn'e bekliyoruz. Herkese bol kazançlar.

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemizde Basic üyeliğe sahip olan üyelerimiz günde sadece 3 reklama tıklayıp 0.08$ kazanmakta. Daha az reklama tıklayıp daha fazla para kazanmak için sizi NJoy2earn'e davet ediyoruz.

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkesi sitemiz NJoy2earn'e davet ediyoruz. Upgrade yapan her 3 refiniz için hesabınıza 5$ ekliyoruz. Buna ek olarak hesabınıza, 30 refiniz olduğu zaman 2$, 250 refe ulaştığınız zaman da 15$ daha ekliyoruz.

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NJoy2earn olarak önümüzdeki hafta 4. ayımızı tamamlayacağız. Sizi de sitemiz NJoy2earn'e bekliyoruz. Şimdi üye olan herkese 5 günlük Basic Üyelik hediye. Basic üyelik ile günde sadece 3 reklama tıklayarak 0.08$ kazanabilirsiniz. NJoy2earn'ün "Less click, more income" özelliği ile para kazanmak çok daha eğlenceli ve kolay.

Ayrıca sadece NJoy2earn'e özel "Surprise Ads Days" (Sürpriz Reklam Günleri) sayesinde kazancınızı daha da artırabilirsiniz.

NJoy2earn, para kazanmanın en eğlenceli yolu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5