İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nocs.us ödeme alındı

bigowner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimseyi kandırmıyorum dikkat edersniz daha önceden almıs oldugum bir odemem dedim ve verdiğim forum linkinde bunuda belirttim nedenini. Lütfen insanları suclamadan once oalya dikkatli yaklasalım. Yoksa 2003 yazdıgını bilerek koydum...

Teşekkürler

O

OkYaNuS

Misafir
yide başlık "ödeme alındı"
mesajın "2003 te almıştım"

o zaman başşlığı değiştir bir zamanlar ödeme almıştım diye

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bundan önce ödeme yapıp, şu anda ödeme yapmayan bir ton sponsor sayarım ben sana. 2003 ödemesini milletin önüne seriyorsunda, hadi ödeme yapmıyorsa şu anda ? Milletin ne duruma düşeceğini kestirebiliyormusun ? ya da şöyle sorayım, milletin parası yanınca sen ödeyebilecekmisin, bunun altından kalkabilecekmisin ?

bigowner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes bu bir deneme en yakın zamanda odemi aldıgımda yazacam buraya. Ama illa odeme yapıyor mu şimdi diyorsanız size benim ref'i oldugum kişinin odemesini gosterebilirm tekrardan. Eğer odeme yapmayacaksan ben de zaten girmem zaman harcamam ve baskalrını da suruklemem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5