İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nofollow index aldırıyormuş:o

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadaşlar ne kadar doğru bilmem ama nofollow index alamayanlara doğal çözümmüş sitenizde ne selülit nede kilo bırakıyormuş artık sitenize nofollow aldıktan sonra hemen kilolarından kurtulabiliyor ve eski temposunu geri kazanabiliyormuş sizinde görüşlerinizi almak isterim doğrumudur / doğruluk payı nedir :)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Vallahi ne yalan söyleyeyim sitemde üye profilleri inadına indexleniyor anlam veremedim. rel="nofollow" var alayında ama nafile. Takır takır indexleniyor gerçi indexlensin iyi çünkü sosyal ağ sitem var.

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Vallahi ne yalan söyleyeyim sitemde üye profilleri inadına indexleniyor anlam veremedim. rel="nofollow" var alayında ama nafile. Takır takır indexleniyor gerçi indexlensin iyi çünkü sosyal ağ sitem var.

O zaman biraz nofollow kasmak lazım 6-7 arkadaş daha hemen hemen aynı yorumları yaptılar msnde ne hikmettirki dofollow sayfalar çok geç indexleniyor farkındaysanız:eek:

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar profil linkleri zaten nofollow degil ki yani indexlenmesi normaldir,önemli olan profil sayfasından dofollow link alabilmek

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadaşlar profil linkleri zaten nofollow degil ki yani indexlenmesi normaldir,önemli olan profil sayfasından dofollow link alabilmek

Sen olayı anlamadın:) bu aralar diyoruz ki en sık index alan nofollow siteler. Profil olması veya olmaması farketmez :) birazcık mantıklı cevaplar lütfen :) Nasıl nofollow değil profil linkleri girde bak bakalım bazı sitelere;):)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Ben artık kendi haline bıraktım. İndexlesin kafasına göre ne yapayım yahu onunlamı uğraşacağız işi gücü bırakıp :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5