İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NOKİA 6300 (SIFIR) 140 YTL Detaylar içeride

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12658849_898410_4ouz877.jpg

12658849_898410_cch5467.jpg

12658849_898410_12xr381.jpg

dili türkçe ve menü farkı bulunmamaktadır...

ÜRÜN SIFIR VE kutulu.ve KAYITLIDIR.
KUTU İÇERİĞİ :TELEFON
Orijinal batarya
kullanım kılavuzu

ürün arkasında made in finladia yazar ama ürün uzak doğu cihazdır...
gerçeğinin aynısıdır hiçbir şekilde ayırt edilemez 1 kalitedir menü vs dil farkı bulunmaz dili türkçedir...
yurtdışından gelme vs dir..sadece türkiyede şahsım garanti altına alınıp satılmaktadır
şu 290 ytl olan kampanyalı 6300 lardan kat KAT ii dir....

GERİ İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.(KOPYALAMAYA KARŞI)

ÜRÜN NEDEN BU KADAR UCUZ, BİR PROBLEM VARDIR DİYE DÜŞÜNENLER İÇİN:ÜRÜNDE HİÇ BİR SORUN YOKTUR.SPOT FİYATTIR.KUTUSUZ GARANTİSİZDİR.AMA ÜRÜN SIFIRDIR .BURADA BİRÇOK SIFIR AMA KUTUSUZ ÜRÜN SATILMAKTADIR AYNI TELEFON 290 320YTL ARASINDA SATILMAKTADIR.NORMALLERİNDEN GÖZLE GÖRÜLÜR FARKI YOKTUR.

Ürün orijinalinden farksız görüntü kasa dizayn içerik aynıdır. Kontrol edilmiş ve denenmiştir.SIFIR KUTUSUN`da jelatinini ilk defa siz açacaksınız
GÜLE GÜLE KULLANIN.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
şu 290 ytl olan kampanyalı 6300 lardan kat KAT ii dir....
Hangi açıdan mesela? Yani siz orjinal nokia 6300ın çakmasından daha kalitesiz olduğunu söylüyorsunuz. Sizin sattığınız ürünün orjinalinden farkı ne? Orjinalinde 2mp kamera var, bunda 3mp falanmı var? Orjinalinde s40 v3 var. Bunda s60 falanmı var? Orjinali 2gb hafıza kartını destekliyor, daha fazlasını desteklemiyor. Bu 4gbyi destekliyormu?

Bu ay sonu telefonu bende alıcam ve orjinalle bunun arasındaki farkı merak ediyorum. Telefonu daha almamama rağmen 200e yakın test videosunu izledim, beachmark sonuçlarına falan baktım ve bununla benim alacağımın arasındaki o "ii" bölümünü merak ettim şimdi.

BURADA BİRÇOK SIFIR AMA KUTUSUZ ÜRÜN SATILMAKTADIR AYNI TELEFON 290 320YTL ARASINDA SATILMAKTADIR
Burası dediğiniz yere neresi? İstanbul dışımı? Bizim burda içinden kontörü alınmış 1 kere bile açılmamış sıfır nokia 6300lar garantili olarak 175 tl ye satılıyor..

webuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar tek ürün vardı satılmıştır.İlginiz için teşekkür ederim.

X

Xman

Misafir
Çakma ürün satmanın korsan cd, kitap yada netten mp3 indirmeden hiçbir farkı yoktur, illegal bir eylemdir ve forum kurallarında yasalarada aykırıdır, forum yönetimini bu konuda duyarlı davranmaya ve bu tür eylemlere müsade etmemeye çağırıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5