İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nokia game

P

paradoks

Misafir
nokia game için ne yapmak lazım ? kayıt olan 1 kişi için ne kadar ödüyor ? bilgi verebilecek arkadaşlar varmı ?

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Nokia Game ÜcreTsiz Kayıt Formu için aşağıdaki linke tıklayabilirsin...

nokia bu oyunu tamamen promosyon için yapıyor... hediyeler dağıtıyor... amaç marka imajını güçlendirmek...

işte ücretsiz form linki :

http://ilead.itrack.it/clients/Noki...70&scriptid=3234&subwebsiteid=REKLAMZ_akorlar

katılan tüm arkadşlara başarılar diliyorum... ben de katıldım.. türkiyenin şansı bol olsun... cep telefonu kazanan arkadaşlar olursa bana habr versinler uygun fiyata alırım... hem paraya çevirmiş olursunuz başarınızı... geçen sene bi kaç arkadaş kazanmıştı... iyi para kalmıştı... yedik hepsini... :)

P

paradoks

Misafir
hayır nokia game kayıt için link aramıyorum. forumun nerede açıldığına baksaydın anlardın. mesela sen sitenden nokia game için link veriyorsun bundan bahsediyorum sitenden kaydolan 1 kişi için kaç lira kazanıyorsun ve bu link için nereye kayıt olmamız gerek onu soruyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5