İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nokia Lumia 1020′den Büyük Atak

faruk1406

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Özellikle akıllı telefonlardaki kamera sıkıntılarına en büyük atak nokia’dan gelmiş bulunuyor.41mp kameralı nokia lumia 1020 büyük ses getireceğe benziyor efendim.Akıllı telefon kullananlar için her ne kadar klişeleşmiş bazı markalar olsa da nokia firması bu genel-geçer fikri silmek için adeta telefon kameralarında kademeli bir devrim yapmış diyebiliriz.

Bilindiği üzere Microsoft tarafından satın alınan Nokia firması, çıkarmış olduğu telefon modeli ile bu inanılmaz rekabet alanında hak ettiği yeri alır diye düşünüyorum.Yeni modelin özelliklerinden bahsedecek olursak:

Teknik Özellikler
Ekran
Ekran boyutu: 4,5 ”
Ekran teknolojisi: ClearBlack, AMOLED
Dokunmatik ekran teknolojisi: Süper duyarlı dokunuş
Fotoğraf
Ana kamera sensör boyutu: 41 MP, PureView
Kamera Flaş Türü: Xenon flaş
Güç yönetimi
En fazla konuşma süresi (2G): 19,1 s
En fazla konuşma süresi (3G): 13,3 s
En fazla müzik çalma süresi: 63 sa
Kablosuz şarj: Evet, aksesuar kapağı ile
İşlemci
İşlemci adı: Qualcomm Snapdragon™ S4
İşlemci türü: Çift çekirdekli 1,5 Ghz

Nokia-Lumia-1020.jpg

nokia-lumia1.jpg

nokia-lumia2.jpg

nokia-lumia3.jpg

nokia-lumia4.jpg

nokia-lumia5.jpg

nokia-lumia6.jpg

KAYNAK

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Nokia bitti artık nerdeyse, kameradan fazlası lazım tekrar zirveye çıkması için.

faruk1406

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nokia bitti artık nerdeyse, kameradan fazlası lazım tekrar zirveye çıkması için.

ee haliyle tabi :) birçok eksik bulunmakla birlikte onlar da kendi çaplarında 1 noktadan ilerlemeyi tercih ediyorlar yoksa gerçekten üst düzey bir telefon diyemeyiz elbet haklısınız :harika:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5