İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nokia N96 satılıktır [ 200 TL ve pazarlık var. ]

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Yaklaşık 1 ay önce Nokia N97 almıştım telefonun kalitesi kötü olduğu için gönderdim yerine N96 getirttim.. Bugün elime ulaştı.. Satma sebebim borcumun olması ve bir script alacak olmamdır..

İlan aynı Sahibinden.com sitesinde de mevcuttur.. Orada telefonun özelliklerinden bahsettim, olduğu gibi buraya kopyalıyorum.. Ürün kabında bir kaç çizik bulunmaktadır telefon yere düşmüş.. Abartılacak düzeyde bir sorunu yok..

Telefon hakkında merak ettiğiniz şeyler varsa sorun sattıktan 10 gün sonra ben şu özelliği için almıştım meğer yokmuş vs. yorumlarda iade kabul etmeyeceğim.. ;) İlanı yeni eklediğim için pasif olarak görünebilir.. ;)

Sahibinden.com linki : http://www.sahibinden.com/nokia_n96_250_tl_hem_de_pazarligi_var_-83WQQaXQQ22871795WQQpXQQdisplayitem

Fiyat r10'da ve iyinet'te 200 TL'dir, pazarlık yapılır..

Birinci kalitededir.. Ürünün arkasında üretim yeri yazmamaktadır.. Çift kamera bulunmaktadır, arkadaki kameranın flaşı var, 3G ve WİFİ yok, tek hatlıdır, şarj aleti ve kulaklığı bulunmaktadır, piyasadaki sahte N96'lardan kat kat üstün bir telefondur.. Satma sebebim borcumun olmasıdır.. Satış süresinde borçlarımı ödeyebilirsem satmayacağım bu telefonu çünkü üst kalite bir telefondur.. Fiyattan korkmayın pazarlığımız var, takas imkanım maalesef yok.. :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Başlığa replika yazman daha doğru olur. Ayrıca fiyat çok pahalı sonuçta orjinal değil ve 2. el. Sadece dıştan görünüşü orjinali gibi ancak içindeki yazılım ve donanım bu parayı haketmiyor. Geçenlerde sıfır olarak başka sitelerde 175e satılıyordu.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bu üründe sıfır hocam.. Üzerinde bir kaç çizik vs. var o kadar.. Ayrıca pazarlık olduğunu yazdım.. O fiyat formaliteden diyebiliriz.. ;)

fikri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 1 ay önce Nokia N97 almıştım telefonun kalitesi kötü olduğu için gönderdim yerine N96 getirttim.. Bugün elime ulaştı.. Satma sebebim borcumun olması ve bir script alacak olmamdır..

İlan aynı Sahibinden.com sitesinde de mevcuttur.. Orada telefonun özelliklerinden bahsettim, olduğu gibi buraya kopyalıyorum.. Ürün kabında bir kaç çizik bulunmaktadır telefon yere düşmüş.. Abartılacak düzeyde bir sorunu yok..

Telefon hakkında merak ettiğiniz şeyler varsa sorun sattıktan 10 gün sonra ben şu özelliği için almıştım meğer yokmuş vs. yorumlarda iade kabul etmeyeceğim.. ;) İlanı yeni eklediğim için pasif olarak görünebilir.. ;)

Sahibinden.com linki : http://www.sahibinden.com/nokia_n96_250_tl_hem_de_pazarligi_var_-83WQQaXQQ22871795WQQpXQQdisplayitem

Fiyat r10'da ve iyinet'te 200 TL'dir, pazarlık yapılır..
Kardeş merhaba biraz daha güzellik yaparmısın dersem ayıp mı etmiş olurum :)

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadaşım telefon orjinalmi?

Alttaki hatalar nedeniyle işleminiz gerçekleştirilemedi :

* İşlemi gerçekleştirmek için gerekli ilan verisi bulunamadı.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
200 liraya orjinal n97 ya da n96 bulamazsınız arkadaşlar.

telefon orjinal değildi ama n96 çok temizdi. sattım o zaman.

D

dragon

Misafir
cok ucuz bizim burda ikinci eli 750 tl en son sordugumda

hayırlı satıslar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5