İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

!!! Nokia Reklamlari Hakkinda !!!

Lider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nokia Reklamlarına üye Olalı yakla$ık 1 hafta oLdu Dün sitenin istatistikleri ile ilgili ßiLgi istedim ßana Çok komik rakamlar Verdiler. Sitenin Günlük Tekil i Ortalama 10 ßin ve Nokia ßannerini Tepe ye ve Pop - up $eklinde Attım ama verdikleri Rakamlara ßakarsanız Çok $a$ırıcaksınız... oLmaz ßöyle ßi$i. Daha Öncede KontroL Panel le ilgili ßiLgi istedim Ancak Çok a$ırı Talep oLduğundan KontroL PaneLi aÇamadıklarını söylediler Karar Sizindir ßen Kaldırıyorum ßunda Midemi ßulandıran çarpıtmalar oLduğuna İnanıyorum...

Merhaba,

12.09.2005 tarihi itibari ile toplam kaydınız : 21

10.09.2005 reklamz_keyifli TR / Nokia v1 4
12.09.2005 reklamz_keyifli TR / Nokia v1 2
09.09.2005 reklamz_keyifli TR / Nokia v1 9
11.09.2005 reklamz_keyifli TR / Nokia v1 6

Saygılarımızla,

REKLAMZ
Istanbul Turkey

ßu Kayıtlara ve 1o ßin ki$ilik ßir site den saedce 2 4 yada 9 kayıt oLduğuna inanmıyorum...

E

eTre

Misafir
kardeş screenshotundan tut csvsine kadar herşeyini isteseydin eminim önlerindeki panelde hepsi vardır doğrusu yapmak isterlerse yine yaparlar 21 i ya bende şaşırdım doğrusu korkmuyorda diilim chatindeki 3. ödeme gibi olsun istemiyorum doğrusu

T

TurkWeb

Misafir
Onlarda hile yok, ne alıyorsa siten onu gösteriyor. 10 bin tekil olması önemli değil..

not: Kendim gordum paneli biliyorum. isteyenler bürolarına gidip görüşebilir.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10.000 ziyaretciden ziyaretciye fark vardir.

Lider dostumsun yanlis anlama bu mesajimi sadece sitene gelen hit kalitesi düsük oldugundan bu istatistikler dogru olabilir.
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:keyifli.com&meta=

aramalardan gelen bulamadiginda o reklama uye olmasi zor NOKIA gibi bir sirketin reklamini yayinlayan bir firma da hile yapacak degildir. Arkadaslar da soylemis ofislerine gidebiliyormussun.

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkcası site fena gözükmüyor iyi de ziyaretcin var mış ama tam olarak ne sitesi olduğunu anlayamadım.
Bu arada böle sitelerin gireni çıkanı vardır.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Furkan_ed' Alıntı:
10.000 ziyaretciden ziyaretciye fark vardir.

Lider dostumsun yanlis anlama bu mesajimi sadece sitene gelen hit kalitesi düsük oldugundan bu istatistikler dogru olabilir.
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:keyifli.com&meta=

aramalardan gelen bulamadiginda o reklama uye olmasi zor NOKIA gibi bir sirketin reklamini yayinlayan bir firma da hile yapacak degildir. Arkadaslar da soylemis ofislerine gidebiliyormussun.

Sibel kekili çılgın ilişkiler :) absürt meta kısacası.. Yani haklısın ve sitenin hepsi

http://www.keyifli.com/bayan.hotmail.htm

Bu ve bunun gibi sayfalardan oluşuyor..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
reklamz ye mail attım.
forumun adresini istediler. sanırım açıklama yapacaklar.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
:)
ister tiye alsın siter almasın. Benim çok mu umurumda.
güven kaybediyorlar. Kendileri bilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5