İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nominimum niye ödemiyor?

M

malatyasporlu

Misafir
no-minumum artık ödeme yapmıyor

geçen gün 5 cent istedim ödemedi....

hesabımda 3 cent daha biriktirmiştim onu istedim

isteğim kabul edildi..

normalde bir ödeme yapmadan başka ödeme kabul etmez hiç bir site..

niye ödeme yapmıyor sizce ???

------------------------
www.SkorTakip.tk

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de orda hesabim war da odeme istegi nasi yapilio anlamadim ben redeem page mi redemption page mi ne war ona tıklıorm bi ekran cıkıo sukardar puan su kadar centin war dio baska bisi demio sen nasi odeme istiosun?

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeyi current earningds bölümğ var oraya tıklıyorsun ve eğer hesabın 1 centten yukarıdaysa alt tarafta request payment butonu var ona tıkla onay sayfası falan çıkacak onayla paran hesabına yatar veya daha sonra yatacağı belirtilir.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Total Earnings: 3.00 Pts $0.0046

yazio we sayfanın hicbi yerinde request payment fln yazmio. 1 centi gecmis olmasi lzm. diilmi. walla konu dolar oldugu an virguller fln girio sasiriorm walla :)
min odeme icin bu 0.0046 kac olmali . bide bu pts leri nezmn para yapio?

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok az email yolluo bu nominimum. dierleri gunde 10 tane yolluo bu gunde 1 bazen. ben paidclicks ten aldım bişiler 5.00 pts em wardi cash debit die -2.00 pts.mi almis bu ne anlamadim walla.su an 0.0071 oldu en de cypher gibi 0.1 alsam denicem.

cypher para paradir :)

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0.0046$ 1 cent değil onun yarısı neredeyse 1 cneti geçtiğinde yazı belirir sende tıklarsın onaylarsın paran aktarılkır beya aktarılacağı belirtilir.her zaman maiş gelmesini beklemeyin bazen maillerin takıldığı oluyor ve p2c ler yollanmıyuor bunun için 2 günde bir ziyaret edip kendi hesap bölümünüzde paidclicks linkine tıklayın ve ğer burada tıklanacaklar varsa hallediverin,sonra email links bölümğne tıklayın orada da size gelen mailler var eğer unread yani okunmamış durumda olanları okuyuverin.ayrıca www.no-minimum.realpaid.net ve www.quickerclickers www.earthclix.com www.ppcfunds.com www.readthemall vs. üye olmnadıysanız üye olun ve 2 günde bir ziyaretlerine uğrayın kahve ikram etmez ama ziyaretiniz için 1-2 tıklama verebilir. şimdiden bol kazançar....

E

ethemgulden

Misafir
Cash For Action

Bu şirket hesabınız 1 cent olduğunda her ay sonu toplanan paranızı e-gold hesabınıza yatırıyor.Daha yeni ödeme aldım.Minimum 1 cent Sitede bulunan sponsorlara tıkladığınızda ve üye olduğunzuda ekstra olarak kazanç sağlayabiliyorsunuz.İyi bir alt üye tabanınız olursa gerçekten çok uygun bir şirket.Minimum ödemesi 1 cent olmasıda paranızı her ay alabilmeniz.Tavsiye ederim
Üyelik Bonusu: 0$
Minimum transfer : 1cent
Referal: 5 alt üye derinligi var.
Para kazanma sekli : email okuma , link tiklama ,
Email tıklama ucreti : 5 cent
Link tiklama ucreti : 5 cent
Para odeme sekli : Paypal, E-Gold,Cek

ÜYe olmak için aşagıdaki linki kullanırsanız sevinirim.Teşekkürler

http://www.cashforaction.com/membersignup.php?RefID=43981

E

ethemgulden

Misafir
Arkadasşar no minimum da biri referal göstersinde üye olcam yabaancıya gitmeyelim

E

ethemgulden

Misafir
onemli deil

Ne demek arkadasim Birbirimize destek olalım.Niye yabancılara kazandıralimki bu arada üye oldum..

E

ethemgulden

Misafir
Birde sterling rewards a üye olacağım.Bir kişide Referal linki göstersin arkadaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi