İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Non-Profit siteler için free Adwords kuponları

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,

Kar amacı gütmeyen bir siteniz var ise adwords kuponunuzu almak için benimle iletişime geçiniz.

Bu bir ilan değildir, ÜCRETSİZ olarak hiç bir beklenti olmadan tamamen destek amaçlı INTER Network tarafından sağlanan Google Adwords kuponlarıdır.

Sitenin içeriğine ve sağladığı faydaya göre teknik, finansal, danışmanlık v.b. desteklerde verilebilir. Siteler arasından seçilecek 1 site için INTER Network'te 1 aylık ücretsiz reklam yayınlanacaktır. Bu da en az 10M'dan fazla gösterim demektir.

Genel Şartlar;
* T.C. yasalarına aykırı bir site olmamak.
* Türkçe ve özgün içerik bulundurma.
* Domain yaşı 7 aydan fazla olmak.
* Teknolojik olarak fayda sağlamak. (Örneğin; Sponsorun kısıtlaması nedeniyle hayvanları koruma derneği v.b. gibi siteler destekten faylanamayacaktır. Sadece teknolojik/teknik içeriği bulunan siteler için geçerlidir.)

Sanırım artık kimse çıkıp Türkiye'de kar amacı gütmeyen sitelere kimse destek olmuyor demez :ehule

INTER Network | INTERNET Network Corporation
Professional IT Solutions for IT Professionals.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
non profit sitemi kaldı şu devirde:kızdım:

bla2e

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimki reklamsiz blog, reklam almaya da dusunmuyorum, ama cok fazla icerigi yok :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5