İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Normal Mi?

wichasha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben adsense konusunda daha yeniyim

Sayfa gösterimleri = 5424
Tıklamalar = 71
Sayfa to= 1.3
cpm= 0.41
kazanç= 2.21 usd

acaba bu oranlar düşük mü yoksa iyi mi? site video klip ve mp3 üzerine

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 sitesinde adsense reklamı yayınlamak yasak, atılabilirsin. ayrıca benim oranlarıma göre hayli düşük oranların. ama foruma göre bakarsan, bu oran ortalamada.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
728*90 dan dan 350*250 ye degistirdim taglar felan ayni ama oranlar asiri sekilde dustu aksine reklamlar i daha guzel bir sekilde yerlestirdim Ama cikan reklamlardan acikcasi alakasi 2-3 centlik reklamlar Artik
Karsilastirin aradaki farki sizde gorun
google18tb.jpg

google24hb.jpg

Bu oranlarin dusmesinde herkez bir seyler soyluiyor Ama benim izlemledigim kadari ile Tiklama saatleri ile alakali yani istatistikler guncellendikten sonra sitedeki 20 Tik aksama dogru yada gun sonuna dogru tiklanan 100 Tik a bedel oluyor

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Bu oranlarin dusmesinde herkez bir seyler soyluiyor Ama benim izlemledigim kadari ile Tiklama saatleri ile alakali yani istatistikler guncellendikten sonra sitedeki 20 Tik aksama dogru yada gun sonuna dogru tiklanan 100 Tik a bedel oluyor

doğru gözlemlemişsin. ingilizce olan sitelerimde genelde öyle oluyo. sabah ilk 60 tıka 20 $ alırken sonraki 450 tıka 30 $ falan anca alıyorum.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
chitika1vo.jpg

Buda chitika dan ornek chitika adsense den kat kat iyi ama keske text reklamlari olsa Aslinda bu reklamlarida guzel ilgi cekiyor ama burdada belli yerdeki tiklamalari kabul ediyor ay sonu geldigi zaman kazancin %20- %30 u ucuyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5