İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Norton Ghost 2003 - yardım !!

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhabalar,
format sorunundan kurtulmak için sistemimi norton ghost 2003 ile yedeklemek istedim.bilgisayarıma format çektikden sonra driver,gerekli program vs.. yükledim.norton ghost 2003'de son aşamada takılıyorum sistem hata veriyor.

sorunun çözümünde yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
acronis true image server diye bişey var, onu tavsiye ederim. ghost'tan iyi/hızlı/kaliteli.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklediğin resim çok küçük hatayı göremiyorum büyük bir resim koyarsan yardımcı olmaya çalışırım..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harddiskinde 2 bölüm yoksa Ghost ile atamazsın. Harddiski ikiye bölmen gerek. Primary ya da Secondary kavramları bunlarla ilgilidir. "Partition Magic" programı ile format atmadan bölüm açabilirsin harddisk ine. Ondan sonra tekrar Ghost imajını alabilirsin. Yani c nin imajını başka bir sürücüye atabilirsin ancak.

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum Bence Dos sürümünü kullan norton ghost un daha sağlam oluyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5