İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nostalji 98 Model Google Beta

F

fatihhk

Misafir
hey gidi günler.
bi gün geldiler böyle bi projemiz var ortak olmak istermisin süper para var ucunda, köşe olacaz valla demişlerdi.
bi miktir ya Larry (Page) demiştim.
çok dokanmış çocuga,hırs yaptı.durum ortada.
sonradan takdir ettim ama:D

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected]For job seekers[email protected]For the press, or to notify us of new stories mentioning Google[email protected]For general information (but first, please see our help and "Why use Google?" pages)[email protected]For suggestions and comments about the website[email protected]For general suggestions and comments[email protected]To add, move, or reindex a URLURL formProblems with the crawler, googlebot, or to remove a URL (but first, please see our crawler FAQ) [email protected]soru ve sorunlarınız ıcın alın paylasın domaını banlanan alr hemen actırsın

G

Geveze.at

Misafir
Üniversitede bana demislerdi. Gel böyle böyle bir projemiz var diye. Hadi len o proje tutmaz Msn Yahoo nun yaninda Google in G si bile anilmaz demistim.
Keske o projede bende olsaydim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5