İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ns1turkey dolandırıcılığı

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaklaşık 3 hafta önce uğur beyle server güvenliği konusunda belirli bir miktarda anlaştık bir gün sonra işi bitirip şifreleri uğur beye mail ile ulaştırdık bu tarihten sonra kendisiylede görüştüm ama ne hikmetse ben şifreleri ulaştırdıktan sonra sıra ödemeye gelince ne maillere cevap alabildim ne de msn i açtıklarında cevap alabildim en son söyledikleri banka kartını bankamatiğin kaptığı ve ödemeyi bir an önce yapacağıydı fakat bu tarihten intibarende 6 gün geçti o yüzden bu firmadan host ve domain alıcak kişilerin bu hususta dikkatli olmalarını diliyorum.Başılta belritmeyi unutmuşum site adı www.ns1turkey.com dur

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uğur bey bugün kendisi bana ulaştı ücretin yarın yatırılacğaını belirtti inşallah yarıın bu anlaşmazlık çözülücek

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hadi hayırlı olsun. keşme bu mesajları yazmadan önce sorunlar çözülebilse:)
geçmiş olsun

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uğur bey ödemeyi bugün gerçekleştirmiştir aramızdkai anlaşmazlık çözülmüştür

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5