İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nudembilisim % 99.99 uptime ? hız ... nerde bunlar

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya arkadasım burdan almıs ve kullan diye bana verdi aldıgıma pişman oldum. Site 20 ziyaretciyi gecince kilitleniyor acılmıyor. Resim ve text agırlıklı site. Aynı script hemde oyun sitesi yani flashlar vs. hepsi kendi alanımdan verildiği halde BASKA BIR HOSTTA kilitlenme yok.

Nudem bilisim forumlarda geziyor söyle boyle yazıyor. Siteye girdim yok yok hersey guzel hostlarda gel gör ki Bezdirdi beni 1 ay olmadan.

Gelipte cevap yazar belki. Üstelikte adamlara hostu actırana kadar arkadasım akla karayı secti.

MSN e ekledim adam bana "ya kardesim MSN e eklemeyin mail atın deyip" OFFLINE oldu yani engelledi sanıorum.

Plesk PANEL zaten acılmıyor. Girebilene bravo girdiğinde seni bos hatalı bir sayfa karsılıyor.

Yazık ya onca para odendi buraya. Alınan hizmet hizmet olsa icim yanmıycak. Niye yazdım derseniz , olurda ordan host almak isteyen olur okusun , olurda Nudembilisim nickli kişi gelirde niye sitemin yavas calıstıgını neden cogu zaman ACILMADIGINI soyler.

Ayrıca bana verdikleri ns ler guneytasarım diye bir yere ait. Kendi siteleri gayet hızlı bizimkiler acılmıyor. Bu ne iştir anlamadım ...

N

nudembilisim

Misafir
ya arkadasım burdan almıs ve kullan diye bana verdi aldıgıma pişman oldum. Site 20 ziyaretciyi gecince kilitleniyor acılmıyor. Resim ve text agırlıklı site. Aynı script hemde oyun sitesi yani flashlar vs. hepsi kendi alanımdan verildiği halde BASKA BIR HOSTTA kilitlenme yok.

Nudem bilisim forumlarda geziyor söyle boyle yazıyor. Siteye girdim yok yok hersey guzel hostlarda gel gör ki Bezdirdi beni 1 ay olmadan.

Gelipte cevap yazar belki. Üstelikte adamlara hostu actırana kadar arkadasım akla karayı secti.

MSN e ekledim adam bana "ya kardesim MSN e eklemeyin mail atın deyip" OFFLINE oldu yani engelledi sanıorum.

Plesk PANEL zaten acılmıyor. Girebilene bravo girdiğinde seni bos hatalı bir sayfa karsılıyor.

Yazık ya onca para odendi buraya. Alınan hizmet hizmet olsa icim yanmıycak. Niye yazdım derseniz , olurda ordan host almak isteyen olur okusun , olurda Nudembilisim nickli kişi gelirde niye sitemin yavas calıstıgını neden cogu zaman ACILMADIGINI soyler.

Ayrıca bana verdikleri ns ler guneytasarım diye bir yere ait. Kendi siteleri gayet hızlı bizimkiler acılmıyor. Bu ne iştir anlamadım ...

Merhaba;
Biz neden plesk panele girebiliyoruz siz giremiyorsunuz ?
Bizden host almak isteyen kişi gelipte burayı okumaz...
Sitelerin yavaş açılması konusunda sıkıntısı olan yok..(sizden başka)
Msn'den destek verilmediğini her hafta toplu mail atarak müşterilerimize duyuruyoruz.
Şirketi arayın.
Mail atın.
Ticket açın.
Msn olması şartmı ?
Beğenmiyorsanız başka bir host firması bulursunuz sitenizi oraya transfer edersiniz sizi zorla tutan yokki efendim.Siz daha derdinizi anlatamazken biz size nasıl yardımcı olalım ?
Ayrıca guneytasarim bize ait bir firma.
Limited şirketi olduğumuzdan dolayı kendi web sitemizi türkiyedeki sunucularımızda barındırmaktayiz.

Saygılarımızla

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir yerden sonra MSN'den destek vermek gercekten zorlaşıyor. MSN'e bir giriyosun, Müsteriler Eften Püften Sorularla zamanını calıyor.Gercekten Desteğe ihtiyacı olanlara destek veremiyosun bu sefer..( Ticket,Mail,GSM ) ile destek En mantıklısı bence...

Konuya gelince, Site suan gayet güzel acılıyor.Herhangi bir problem göremedim.

N

nudembilisim

Misafir
Bir yerden sonra MSN'den destek vermek gercekten zorlaşıyor. MSN'e bir giriyosun, Müsteriler Eften Püften Sorularla zamanını calıyor.Gercekten Desteğe ihtiyacı olanlara destek veremiyosun bu sefer..( Ticket,Mail,GSM ) ile destek En mantıklısı bence...

Konuya gelince, Site suan gayet güzel acılıyor.Herhangi bir problem göremedim.

Merhaba;
Bizim milletimiz boyle işin kolayına kaçıyo 500 tane müşteri ticket kullanıyo sayın saygı değer müşterilerimiz kullanmıyor.Doğru 5 dk dır webmail ve pleskte bir sorun yaşıyoruz buda bir reseller psa sının yüklenmesinden dolayı bazı bolumlerı kapadık daha iyi işlem yapması için buda 1 saate kadar yükleme bitince açılacak.

Saygılar.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba;
Ayrıca şuanda sitenizde http://www.gicir.net/ gayet iyi açmakta.
Amacınız bizi karalamak ise buyrun meydan sizindir.

Saygılarımızla.

Amacım karalamak değil ! Ama oglen sitemi 10 dakikada acamadım. Aynı scriptten baska hostta deniyorum 26 ziyaretci aktif tıkır tkır acıyor. Deli oldum bu her gun tekrarlıyor. daha ne kadar oldu host u alalı ama malesef hız konusunda tatmin olmus değilim.

Suan acılıyor evet tek tük takılmalar da hala yasanmakta.

Ayrıca PLESK panele giremiyordum az once kontrol ettim 1 dakika 15 saniyede girdim evet giriyor. sabah hata mesajları vardı anasayfada.

1 dakika 15 saniye sürdüğünün de videosu mevcuttur. Bence müşterilerin haklı kızgınlıklarına cevap verip değişiklikler yada iyileştirmeler yapsanız daha guzel olur.

Karalayıp elime bişi gecmez ne hosting satan birini tanırım ne kendim satarım nede sizin satışlarınızdan zarar gorurum. Sadece acıldıgından beri sitemdeki ulasma ve hız sorunu canımı cok sıktı.

Ama napalım 1 seneye yakın alınmıs bir host var elimizde belki düzelir diye umuyorum...

Ayrıca burdan cevapladıgınız icinde tesekkurler cunku size yazdıgım ozel mesaj ayrıca msn de beni engelleyip email yaz diyen sahsa yazdıgım email dan geri donus alamamıstım hesap acılırken.

N

nudembilisim

Misafir
Merhaba;
Sitemize girip bir üyelik alın.Ticket sistemi ile sorunlarınızı bile iletin forumlara değil :)

saygılar

R

rencber

Misafir
nudemcim müşteriye forumda fırça atma sen de. demekki o anlık bi sorun olmuş. :)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam limited şirket olmanızla sitenizi TR sunucusunda barındırmanızın alakasını anlamış değilim yanlız... şimdi bizde 3-5 haftaya limited olacağız ille TR den mi yayın yapmak zorundayız? bununla ilgili yasal bir zorunluluk olduğunu hiç duymadım...

bu arada bahsedilen site şu an gayet hızlı açılıyor anlık bir problem olsa gerek

N

nudembilisim

Misafir
hocam limited şirket olmanızla sitenizi TR sunucusunda barındırmanızın alakasını anlamış değilim yanlız... şimdi bizde 3-5 haftaya limited olacağız ille TR den mi yayın yapmak zorundayız? bununla ilgili yasal bir zorunluluk olduğunu hiç duymadım...

bu arada bahsedilen site şu an gayet hızlı açılıyor anlık bir problem olsa gerek

Merhaba;
Herhangi biz zorunluluk var anlamadında demedim sanal pos var sistemde ayrıca müşterilerinin domain ve hosting hesaplarını online kontrol edebildiği bir site olduğundan tr'de barındırdık ama bu yani demek istediğim sadece nudembilisim.com.tr tr'de barınmakta.

Fırca atmıyoruz ama müşteri yetinmesini bilmeli değilmi msn desteği almak şartmı ben bunu anlatmaya çalışıyorum.

Saygılar.

N

nudembilisim

Misafir
bu olay bana bir site reklamı gibi geldi ama neyse

Merhaba;
Valla biz kendi sitemizin reklamlarını forumlarda yapmaya karşıyız.Ama ne yazıkki bizim sitenin reklamı değil başka sitelerin reklamını yapmış olabilir konuyu açan forum.iyinet.com üyesi.

Saygılar.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba;
Valla biz kendi sitemizin reklamlarını forumlarda yapmaya karşıyız.Ama ne yazıkki bizim sitenin reklamı değil başka sitelerin reklamını yapmış olabilir konuyu açan forum.iyinet.com üyesi.

Saygılar.

Ben reklam yapmaya girecek olsam TOPIC lerimde imzamı bu Site yazarım olur biter . bir topic yerine 500 küsur mesajda LINKIM olur.. ÜSTELİK ADRESİ ben yazmamıstım SİZ YAZDINIZ dikkat ederseniz !!!

Ayrıca sitem yarım saattir acılmıyor yine gün icinde toplam saatler ediyor bu da gelen ziyaretcinin siteye karsı ilgisini kaybetmek ustelikte hit kaybetmek.

Düzeltmenizi istesem olmayacagından eminim acılmıyor işte yalan mı soliycem. parayı iade ediyorsanız alalım baska hosta geceyim ? ama zannetmiyorumki kullanım harici olan sürenin parasını veresiniz...

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Sitemize girip bir üyelik alın.Ticket sistemi ile sorunlarınızı bile iletin forumlara değil :)

saygılar

Forumlardan satis yapanlarin destek - sikayet donusumleri forumlardan olur . Forumlarda topiclerle yada acilan topiclere atilan cevaplarla satis yaparsaniz birilerinin gelip forumlarda tepkisini soylemesini kabullenmis olmaniz gerekiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5