İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nuke yardım 4nchat092 chat scrıptını kurcam ama

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kuramadım yardım ıstıyorum sql dosyasını nere ye ve nasıl yuklıcem

M

mavidusler

Misafir
sql dosyasını sitenin kontrol panelinden phpMyAdmin'e girerek SQL SORGU'su olarak çalıştırmalısın. Dosya olarak yüklemen gerekmiyor.
Ama sana 4nChat yerine SPChat tavsiye ederim

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
cok gusel anlatmıssın da

arkadasım o senın dedıgın chat scrıptını nerden bulcam bırde mesela chatın ıcınden cıkan sql dosyası var onu php nukede nereye kopyalıcam son bısey daha yenı yaptım sıteyı ve ıcerıgım fazla yok arkadslık ıvız zıvır scrıptler gonderebılırmısın lınk verme nolur gonder cunku bazıları puan yetmıyo falan dıyo okı sagol sımdıden

S

SaveTargetUs

Misafir
phpnuke siteni kurdun diye kabul ediyorum ve chat scriptinin içindeki sql dosyasını phpmyadmin e bağlanıp nukenin sql inin üzerine ekliyorsun. yani dumb ettiriyorsun. sonra dosyalarını sitene atıyorsun herşeyi yerli yerine. sonra admin panelden bağlanıp modulu aktif ediyorsun. sonra bloğu sayfanın görünmesini istediğin yerine ekliyorsun ve çalışıyor. Aradığın herşey www.phpkolik.com adresinde mevcut. Kredi yok merak etme.

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadasım yardım daha acık

arkadasım anladım da su php myadmın den nasıl sql dosyasını atacaz onu ozetlermısın yanı dekı surası cıkıyo o scrıtpın sql sosyasını secıyorsun falan ekle dıyosun daha acık yasarsan sevınırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5