İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır "O, seni çok seviyor" videosu yapılır - sevdiklerinize muhteşem bir hediye

gipsy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgilinize ya da sevdiklerinize mükemmel bir hediye vermeye ne dersiniz?

Tanımadığım kişilere, farklı mekanlarda "O, seni çok seviyor" "Doğumgünün kutlu olsun""Ona son bir şans dile" ya da istediğiniz metni söyleterek kameraya çekiyorum. Ardından hepsini toplayıp video haline getiriyorum. Böylece, farklı mekanlarda, tanımadığınız bir çok insan, istediğiniz bir cümleyi söylemiş oluyor. Sevdiklerinizi böyle bir video ile etkileyip mutlu edebilirsiniz. Oldukça etkili bir yöntemdir.

İş süreci -

1- Anlaşma sağlandıktan sonra, gerekli bilgileri ve videoda söyletilmesi istenilen cümleyi öğrenirim. Bunun içine, müzik, isim, fotoğraf ya da benzeri dökümanlar dahildir.
2- Ödemeyi alırım ve çekimlere anlaştığımız tarihte başlarım.
3- Videoları bilgisayarda birleştirip klip haline getiririm. Arka fona müzik ya da istenilen dökümanları koyarım.
4- Videoyu teslim ederim, istenilmeyen kişileri videodan çıkarır düzenlemeleri tamamlarım.

Yaptıklarım -

* Videolar FULL HD kamera ile çekilmektedir.
* Belirttiğim süre içinde teslim garantisi veriyorum. (Ortalama 2-3 gün içinde teslimat )
* Tanıdıklardan ya da akrabalardan video oluşturmam, farklı mekanlarda dolaşıp tanımadığım insanları kameraya alıyorum.
* İsteğe göre kişiye özel şarkı yaptırabilir, gitar eşliğinde söyletebilirim.
* İsteğe göre videonun üzerine, vereceğiniz metni seslendirme yaptırabilirim.
* Videoların süresini siz belirliyorsunuz, süre uzatmak için fotoğraflar şeklinde dönebilir ya da aşağıdaki ek isteklerden bir ya da birkaçını seçebilirsiniz.

Seçenekler -

Paket 1

Videoda 20 kişiye söyletme
150 tl

Paket 2

Videoda 10 kişiye söyletme
75 tl

EK İSTEKLER

* Pankart ile söyletme ( kişiye özel yazılar ) + 25 tl
* Havuzda söyletme + 50 tl
* Ateş ile söyletme + 150 tl
* Gitar ile isme özel şarkı 30-40 saniyelik demo şarkı + 50 tl // 2-3 dakikalık tam bir şarkı + 200 tl
* İsme özel domain & index sayfası + 50 tl
* Turistlere söyletme // 1 turist + 50 tl
* Dilek balonu ile söyletme +75 tl
Dilek balonu rüzgarsız havalar içindir.

Ek istekler isteğe göre geliştirilebilir, farklı istekler yapılabilir. Hayal gücünüzü kullanabilirsiniz.
Ek istekler istenildiğinde teslim süresinde değişmeler olabilir.

Lütfen, eş, dost, akraba kullanan kişiler ile kıyaslama yapmayın.

r10.net müşteri yorumlarım

2 gün önce anlaştık,
çok ama çok başarılı bir video yapılmış
bu kadar güzel beklemiyordum hatta sonrasında düzenlemeler yaptırdım eklemeler oldu saolsun bıkmadan yardımcı oldu
çok teşekkür ederim tekrarda burdan
eline sağlık

arkadaşımla anlaşmıştık. saolsun video yu 2 gün içinde teslim etti. çok güzel bir video hazırlamış. ayrıca kişisel bi kaç isteğim vardı o konularda da bana çok yardımcı oldu. kendisine çok teşekkür ediyorum

az önce video elime ulaştı. harika olmuş defalarca aralıksız izledim ve kız arkadaşıma izletceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum.
ilgisinden dolayı ve nazımı çektiği için tekrar teşekkür ederim.

videoyu az önce teslim aldım, beklediğim gibi güzel bir çalışma olmuş. Şu saniye'den sonra benim yorumumdan çok gelecek olan yorumu ve tepkiyi merak ediyorum =))

teşekkür ederim.

video gününde teslim alındı, emeğin için teşekkürler gayet güzel bir çalışma olmuş..

1 tane video yaptırdım. cok güzel. değişik isteklerde bulundum. gayette güzel oldu. cok beğendimmmm. MUUHHHHTTTTEEEEŞŞŞŞEEEEMMM =)

videoyu az önce aldım, gerçekten çok güzel olmuş ve en önemlisi oldukça etkili :) kesinlikle tavsiye ederim..

videoyu aldım, güzel çalışma teşekkürler

Videoyu aldım arkadaş Çok şahane bir video hazırlamış . Ben heycanlandım resmen :) Tekrardan çok teşekür ediyorum :cool: izlettikden sonra artık başlıkdaki kelimeyi kullanmana gerek yok .... sen biliyorsun demen yeterli :cool: duyulan heycan ve mutluluk şahane ;)

Videomu az önce teslim aldım. Öncellikle şunu sölemek istiyorum, ödediğiniz paranın hakkını veriyor arkadaş. Bana yaptığı çalışma çok iyi olmuş. buradan tekrar tşk etmek istiyorum.

Video elime ulaştı, harika bir iş çıkarılmış gerçekten. :) Verdiğim ücrete değdiğini düşünüyorum, tekrar teşekkürler :)

Durum biraz acildi arkadaş sağolsun gayet ilgili davranarak yardımcı oldu ve kısa sürede videoyu hazırladı :) İzlerken gerçekten de gözlerim doldu çok hoşuma gitti şahane olmuş :) Elllerinize sağlık tekrardan çok teşekkürler.

siparişimi şimdi aldım . Arkadaş yemin edıyorum tam profsyonel. kusursuz calısma yapıyor ellerıne saglık :D

süper süper süper tek kelime ile HARİKA !.. çok uğraşıyo ve hakkını veriyo gerçktn ..bu sıcakta gerçktn çok zor anlayabiliyrm.. fiyat ise söz konusu bile olamaz..Çok Teşekkürler..

Teşekkür ederim videoyu izledikten sonra evet dedi :) dev ekranda izletemesemde ortam güzeldi sonunda gönlüne girmeyi başardım :)
Allahta sizin gönlünüze göre versin.

Videoyu teslim aldım çok teşekkür ederim hoşuma gitti .

Video yaptırdım ve çok memnun kaldım , Teşekkürler..

Arkadaş çok iyi iş çıkarıyor. Tavsiye ederim

1 tane video yaptırdım. cok güzel. değişik isteklerde bulundum. gayette güzel oldu. cok beğendimmmm. MUUHHHHTTTTEEEEŞŞŞŞEEEEMMM =)

1 adet vıdeo yaptırıldı teslım alındı hayet basarılı çalışma...

Bir Adet Video Siparişinde Bulundum Ve Gercekten Çok Güzel olmuş Elinize Saglık Kaliteli Bir iş Çıkartılmış Emeği Gecen Herkese Teşekür Ederim..

Çalışmalarınızda Başlarılar dilerim.. Saygılarımla

muhteşemsiniz tek kelime ile ben bile duygulandım.

2 gün önce sipariş vermiştim. Videoyu az önce izledim.Sevdiğim kişinin beğeneceğinden şüphem yok.Birde kafe sahibini ikna edebilip o ordayken dev ekrandan izletebilsem çok hoş olacak.Ellerinize sağlık.

20 kişi + demo gitar + ateş ile video yaptırıldı :) Gerçekten hoş olmuş, sevdiğim kişinin de beğeneceğine şüphem yok :) Çok teşekkürler.. Hayırlı işler..

tebrik etmek gerekiyor beklediğimden daha öte güzel bir video oldu .

Harika bi çalışma yaptı arkadaşımız, teşekkürler.

bir adet alındı güzel çalışma

video yaptırıldı gerçekten çok güzel oldu. hızlı ve sorunsuz kolay gelsin

Siparişimi anlaştığımız zamandan bile önce teslim etti. Tam istediğim gibi hatta daha iyi olmuş. Bu işi gerçekten severek yapan biri. Çok yardımcı oldu. Teşekürler :)

Siparişimi tam zamanında teslim etti, gayet güzel ve temiz tam istediğim gibi teşekkür ederim ellerinize sağlık.

arkadaş videoyu teslim etti, tam anlamıyla mükemmel bir iş çıkarmış. :)

herkese ısrarla tavsiye ederim. ömür boyu kalacak bir hediye.

video teslim alındı gayet hoş ve güzel oldu ellerine sağlık

Bir adet video yaptirildi çok muhteşem oldu ellerinize sağlık teşekkürler On numara:)

video elime ulaştı güzel olmuş tavsiye ederim.
iyi çalışmalar.

Referanslar için lütfen pm isteyin.

MSN : [email protected]
TELEFON : 0541 341 0 536
Telefon desteği 12:00 ile 22:00 arasında vermekteyim.

merveikra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm

bende video yaptırmak istiyorum ama bilgileri falan nasıl vercem ödemeyi nasıl yapcam bilgi istiyorum birde 10 kişiye söyletince video ortalama kaç dakika sürüyo?

gipsy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende video yaptırmak istiyorum ama bilgileri falan nasıl vercem ödemeyi nasıl yapcam bilgi istiyorum birde 10 kişiye söyletince video ortalama kaç dakika sürüyo?

Açıklamayı özel mesaj ile gönderdim.

Kendisiyle anlaştık.

merveikra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siparişimi verdim güzel olacağına eminim.şimdiden teşekkürler:)

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Öbür diyarlardan görüştük sizinle ama ticaretimizi buradan yapalım kısmet olursa:şekil:

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
O zaman bende bir örnek pm alayım 15 ekime kadar yaptırmam gerek. :)

Ekleme: Ayrıca msn adresinizide gönderirseniz sevinirim.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Benim vidyom biraz şatafatlı olacak, 1 hafta teslim sürem var:) heyecanla bekliyorum

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
1 tane örnek alabilir miyim?

Birde mesela yarın sipariş versem, 2-3 gün içinde hazır olma şansı var mı hemen? Haftaya nişanım var, ona yetiştirmeye çalışacağım. :)

gipsy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
videoyu teslim aldım güzel olmuş teşekkür ederim:)
Ben teşekkür ederim, mutluluklar dilerim.
Benim vidyom biraz şatafatlı olacak, 1 hafta teslim sürem var:) heyecanla bekliyorum
Siparişinizin tamamlanmasına çok az kaldı=)
1 tane örnek alabilir miyim?

Birde mesela yarın sipariş versem, 2-3 gün içinde hazır olma şansı var mı hemen? Haftaya nişanım var, ona yetiştirmeye çalışacağım. :)

Demoları gönderdim. Açıklamaları mesajla gönderdim.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba bende demo alabilir miyim? acil dönerseniz sevinirim.

gipsy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim, herkese demoları gönderdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5