İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

O Şimdi ASKER! ( 87/3 ) Hatay/Serinyol

K

Kayıtsız Üye

Misafir
selikurt

Selam olsun... Benden vatani görevimin bir bölümü olan acemi birgilime hatay serinyola gidiyorum 21 agustosta her ne kadar zor olsada egitimle farketmez cünki vatan için gidiyoruz vatan denildigi zaman akan sular durur...! ''Delikurt''

K

Kayıtsız Üye

Misafir
en büyük asker

bende 87/3 hatay serinyolda acemiliğimi yapacam ağustosun 21 demi yoksa 22 sindemi gitsem istanbuldan bilmiyorum kafam karışık

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hatay'a gidecek arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler..
Grup şeklinde teslim olursak daha iyi olur sanırım :)
En azından birbirimize destek cıkarız..
Ördek gibi girmeyiz içeri :p

msn : [email protected]

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hatay da okudum
Arkadaslarım asklerlıklerını vs orda yaptı bence askelık ıcın dusebılecegınızn en guzel yer
hayırlı tezkereler dılerım sımdıden

K

Kayıtsız Üye

Misafir
87/3

slm
tertip bende Hatay-Serinyol'a düştüm aynı zamanda gideceğiz nerelisin sen ben Kırşehir Kaman ilçesine bağlı benim kütük ama ankarada oturuyorum msn in varsa msndede görüşelim benim msn *****@hotmail.com

K

koBANDO

Misafir
bilecikten hataya

arkadaşlar bilecikteki bando eğitimimden sonra hatay serinyola usta olarak ve bandocu olarak geliyorum tüm 87/2 ler mehtap bitti sıra şafakta hadi şimdiden geçmiş olsun

K

Kayıtsız Üye

Misafir
mrb bende 87/3 HATAY/serinyol'da askerlik yapacam 121.nci Jandarma Er Eğitim Alayı Komutanlığında... seninle aynı tarihte Mohti kardeş... şafak KARANLIK :D

K

Kayıtsız Üye

Misafir
askerlik

Merhaba arkadaşlar..

Vatani görevimi yapmak üzre, 21 Ağustos 2007 Günü aranızdan ayrılacağım..

121.nci Jandarma Er Eğitim Alayı Komutanlığı HATAY/Serinyol 'da askerlik yapan ve yapmıs olan arkadaslardan bilgi almak istiyorum...

Nasıl bir yerdir? bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim..

Saygılar..

kardeşim ben birserinyollu olarak öncelikle beldemize hoşgendin diyorum insanlarıyla havasıyla ve deyerli momutanlarımızla iyi anlaşacagına eminim ve buraya geldikten sonra bidaha gitmek istemiyeceksin ama biliyorsun bende askerlik yaptım ama askeriye okadar ve güzel bir vazifedirki inanamassın hersey gönlünce olsun asilcem antakya hatay serin yol

S

sinan

Misafir
askerlik

slm arkadaş bende hatay serinyola gidiyorum sanada hayırlı teskereler

E

erdem çakır

Misafir
VATAN 64 MEKAN31 HATAY

SLM MILLET HATAY SOYLE HATAY BOYLE DIYORLAR BEN USAKTAN GELIYORUM HATAYA GITCEM ACEMI BIRLIGI BEN HATAYDAN KOKCEME HATAY BENDEN KORKSUN KAFAM ÇAKIR DIYIL SOYADIM ÇAKIR HERKEZE HAYIRLI TESKERE VATAN 64 BEKLEEEE YALNIZ DONEMEZ BU COCUKKK

M

myth 87/3

Misafir
o simdi asker 87/3 hatay serinyol

121. jandarma er eğitim alayı komutamlığına gidiyorum bu aksam 10 da ( 22/08/07) butun askere hayırlı teskereler dilerim allah sağ sağlim gidip gelmeyi nasip etsin
HAYIRLI TESKERELER

K

Kayıtsız Üye

Misafir
CANIM KARDEŞİM O ŞİMDİ HATAY SERİN YOLDA ASKER 87/3

canım kardeşime ve tüm mehmetçiklere şimdiden hayırlı teskereler diliyom hepiniz allah a emanet olun siz bizim herşeyimizsiniz sizi çok seviyoruz mehmetçikler saygılar manisa/soma'dan tatar mehmet

K

Kayıtsız Üye

Misafir
asker sevgılım

mrh bende 22.08.2007 de sevdıgım kısıyı aksere yoldadım hatay serınyol dogru soyluyorsunuz dımı arkadaslar ıı yer askım senı sevıyorum hayırlı teskereler ..............................................((((((((askerım))))))))))))

K

Kayıtsız Üye

Misafir
asker

slm ben ankara polatlıdan okan bende hatay serinyola gidiyorum herkese hayırlı teskereler 87/3 (jandarma er)

K

Kayıtsız Üye

Misafir
bende aşkımı hataya yolladım

AŞKIM 2 GÜN ÖNCE TESLİM OLDU İLK ÜN 1 KEZ 2.GÜN 3 KEZ ARADI
İLK GİTTİGİ GÜN GECE 1:00 E KADAR EĞİTİM YAPTIRMIŞLAR SABAH 5:00TE KALDIRMIŞLAR YETİŞEMEMİŞLER ONLARA KAHVALTI KALMAMIŞ SAÇLARINI KAZIMIŞLAR YEMEKLERİNİ YİYEMİYO KONUŞMASINDAN ANLADIN
ÇOK KÖTÜ BURASI DEDİ DÜN ÖĞLEDEN SONRA 5 SAAT SAĞA DÖN SOLA DÖN YAPTIRMIŞLAR GÜNEŞİN ALTINDA
ÇOK ÜZÜLÜYORUM

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kayıtsız üyeler basmış forumu :D - ferhat askerde şimdi hayırlı teskereler kardeşim...

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
AŞKIM 2 GÜN ÖNCE TESLİM OLDU İLK ÜN 1 KEZ 2.GÜN 3 KEZ ARADI
İLK GİTTİGİ GÜN GECE 1:00 E KADAR EĞİTİM YAPTIRMIŞLAR SABAH 5:00TE KALDIRMIŞLAR YETİŞEMEMİŞLER ONLARA KAHVALTI KALMAMIŞ SAÇLARINI KAZIMIŞLAR YEMEKLERİNİ YİYEMİYO KONUŞMASINDAN ANLADIN
ÇOK KÖTÜ BURASI DEDİ DÜN ÖĞLEDEN SONRA 5 SAAT SAĞA DÖN SOLA DÖN YAPTIRMIŞLAR GÜNEŞİN ALTINDA
ÇOK ÜZÜLÜYORUM

Herkez nasil yaptı ise sende öyle yapacaksin yok öyle istanbul bebesimisin nesin :p :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5