İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

O Şimdi ASKER! ( 87/3 ) Hatay/Serinyol

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Serdar o kayıtsız üye erkek arkadasını göndermis askere yani o yapmıyor askerligi sevgilisi yapıyor :D kıza neden öyle dedin biraz teselli verir insan be :p

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hatay / Serinyol Birligi burada buluştu galiba :p Askere giderken , iyinet'te kesinlikle gideceğiniz yere göre bir topic açmanız faydalı olacaktır =)

FileZilla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AŞKIM 2 GÜN ÖNCE TESLİM OLDU İLK ÜN 1 KEZ 2.GÜN 3 KEZ ARADI
İLK GİTTİGİ GÜN GECE 1:00 E KADAR EĞİTİM YAPTIRMIŞLAR SABAH 5:00TE KALDIRMIŞLAR YETİŞEMEMİŞLER ONLARA KAHVALTI KALMAMIŞ SAÇLARINI KAZIMIŞLAR YEMEKLERİNİ YİYEMİYO KONUŞMASINDAN ANLADIN
ÇOK KÖTÜ BURASI DEDİ DÜN ÖĞLEDEN SONRA 5 SAAT SAĞA DÖN SOLA DÖN YAPTIRMIŞLAR GÜNEŞİN ALTINDA
ÇOK ÜZÜLÜYORUM

geçer geçer, buda geçer, biz ne işkence pardon eğitimler gördük :)

Ö

özelis

Misafir
canım kardeşim

merhaba arkadaşlar bende 22/08/2007 çarşamba günü canım kardeşimi gönderdm hatay serinyol'a eğitimin zor olduğuı kesin ama o sıcak oolmasından yakınıyor..canım benim...bütün mehmetciklere hayırlı teskereler..sağsağlim gidip gelirsiniz inşellsh..

K

Kayıtsız Üye

Misafir
CANIM ASKERİM

MRB.26/07/2008 DE YOLLADIM ASKERİMİ NE KADAR DAYANIKLI OLSADA GÜNEŞ VE EĞİTİM İLK 2 GÜNÜNDE MAF ETMİŞ ONLARI.. ALLAH BUTUN ASKERLERE YARDIM ETSİN. SENİSEVİYORUM AASKERİM.AEO.........

G

gökhan cengiz

Misafir
ferhat

seni özlüyor ve arıyorum kardeş daima aeo seni seven kardeşin gökhan cengiz

F

FATOŞ

Misafir
BENİM AŞKIM DA ASKER

AŞKIM BENİM SENİ ÇOK SEVİYORUM AZ KALDI HAYATIM ASKERLİGİNİN BİTMESİNE SADECE 158 GÜN BAŞKA YOK BİTANEM YOK.ARKADAŞLAR SİZDE ÜZÜLMEYİN ALLAH HEPİMİZE SABIR VERSİN HERKESE HAYIRLI TESKERELER.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar...

Konuyu 1 aydan fazla bir süre önce açmıştım..

Şimdi HATAY/Serinyol hakkında birkaç bilgi vereceğim..

Bazı bayan arkadaşlar sevgilisini yollamış,
Bazı Kardeşlerim arkadaşlarını yollamış,
Bazı Anne ve babalar Evlatlarını yollamış...

Burada Yaşananlar ve Olan bitenleri anlatmak istiyorum..
Yada tabiri caizse benim yaşadıklarımı :)

Buraya ilk geldiğimiz gün bizi kayıt kabul merkezine soktular ve bölüklerimizi okudular...

1-2-3-4 = Sosyete Bölüğü ( Asayiş karakol eri ) Yetiştirir ve %99 Batı Karakollarından birine gönderir...

5-6-7-8 = Sınırcılar Bölüğü ( Sınır eğitimi alırlar.Aralarında Serinyol'da kalma ihtimalleride vardır )

9-10-11-12 = Havancı Bölüğü ( Burada Havan topu eğitimi alırlar.. Bunlarda kesinlikle Doğuya giderler. )

Buraya gelecek arkadaşlara şöyle anlatmak istiyorum..

1-2-3-4 Bölüklerinden birine düştüyseniz, en fazla yemin törenine kadar sağa dön, sola dön uygun adım, tören yürüyüşü vs. vs.. bu tip şerlerde zorluk çekersiniz.. Zorluktan kastımda HAVALARIN ÇOK BUNALTICI SICAK OLMASI'dır...

Ama unutmayın ki ambulans her zaman hazırda bekliyor :) Bayılanlar, ayılanlar cok oluyor çünki..

Her cuma İntikaller olur..( gece eğitimi )

Dağa çıkarsınız.. Çok zevkli geçer..

12.bölük son bölüktür.. ve yemekhane ile eğitim alanının arasındaki mesafe 2,5 KM dir.. yani 2400 Metre..
Günde 3 yada daha fazla uygun adımda yürürsünüz..

BEN 3.NCÜ Bölükteyim ve rahatımız yerinde.. Akşama kadar bi ağacın altında yatıyoruz..

Daha doğrusu herkez yatıyor şu sıralar..

Cok sıcaklarda eğitim yaptırılmıyor..Bunuda unutmayın..

Neyse çenem çok açıldı sanırım :p anlatacak çok şeyim var fakat birazdan iştimaya çıkacağımız için kısa kesmek zorundayım..

Anneler, Babalar, Bayan Arkadaşlarım, Dostlarım, Kardeşlerim...
Her ne olursa olsun, buraya gönderdiğiniz evlatlarınızı, sevgilinizi, arkadaşlarını.. Merak etmeyin. Kafanıza takmayın. Her asker bi şekilde yolunu bulup burada 2,5 Ay olan acemi birliğini doldurmasını bilir...

Saygı ve sevgilerimle...

Ferhat AKIN
Bursa/Gemlik

3.Bölük ( sosyete )

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
kabataslak okudum sanırım keyfin halin yerinde buna sevindim. her türk askeri gibi zorluk çekmemen ve kötü günler geçirmemen dileğiyle..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iskenderun askeri hastahanedeydim çarşamba günü ve hepsi acemi askerlerle dolu :)
çürük almak icin daldan dala konan insanlar gördüm tabi vermiyorlar öyle :)
Hayırlı teskereler Mohti

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar...

Konuyu 1 aydan fazla bir süre önce açmıştım..

Şimdi HATAY/Serinyol hakkında birkaç bilgi vereceğim..

Bazı bayan arkadaşlar sevgilisini yollamış,
Bazı Kardeşlerim arkadaşlarını yollamış,
Bazı Anne ve babalar Evlatlarını yollamış...

Burada Yaşananlar ve Olan bitenleri anlatmak istiyorum..
Yada tabiri caizse benim yaşadıklarımı

Buraya ilk geldiğimiz gün bizi kayıt kabul merkezine soktular ve bölüklerimizi okudular...

1-2-3-4 = Sosyete Bölüğü ( Asayiş karakol eri ) Yetiştirir ve %99 Batı Karakollarından birine gönderir...

5-6-7-8 = Sınırcılar Bölüğü ( Sınır eğitimi alırlar.Aralarında Serinyol'da kalma ihtimalleride vardır )

9-10-11-12 = Havancı Bölüğü ( Burada Havan topu eğitimi alırlar.. Bunlarda kesinlikle Doğuya giderler. )

Buraya gelecek arkadaşlara şöyle anlatmak istiyorum..

1-2-3-4 Bölüklerinden birine düştüyseniz, en fazla yemin törenine kadar sağa dön, sola dön uygun adım, tören yürüyüşü vs. vs.. bu tip şerlerde zorluk çekersiniz.. Zorluktan kastımda HAVALARIN ÇOK BUNALTICI SICAK OLMASI'dır...

Ama unutmayın ki ambulans her zaman hazırda bekliyor Bayılanlar, ayılanlar cok oluyor çünki..

Her cuma İntikaller olur..( gece eğitimi )

Dağa çıkarsınız.. Çok zevkli geçer..

12.bölük son bölüktür.. ve yemekhane ile eğitim alanının arasındaki mesafe 2,5 KM dir.. yani 2400 Metre..
Günde 3 yada daha fazla uygun adımda yürürsünüz..

BEN 3.NCÜ Bölükteyim ve rahatımız yerinde.. Akşama kadar bi ağacın altında yatıyoruz..

Daha doğrusu herkez yatıyor şu sıralar..

Cok sıcaklarda eğitim yaptırılmıyor..Bunuda unutmayın..

Neyse çenem çok açıldı sanırım :p anlatacak çok şeyim var fakat birazdan iştimaya çıkacağımız için kısa kesmek zorundayım..

Anneler, Babalar, Bayan Arkadaşlarım, Dostlarım, Kardeşlerim...
Her ne olursa olsun, buraya gönderdiğiniz evlatlarınızı, sevgilinizi, arkadaşlarını.. Merak etmeyin. Kafanıza takmayın. Her asker bi şekilde yolunu bulup burada 2,5 Ay olan acemi birliğini doldurmasını bilir...

Saygı ve sevgilerimle...

Ferhat AKIN
Bursa/Gemlik

3.Bölük ( sosyete )

Bu postu rast gele açıp okudum msj attıgını bilmiyordum, konuyu canladırıyorum(up ediyorum). Telefonda da görüştüğümüz gibi bayrama gelemediğine çok üzüldüm..

İnşallah Kurbanda görüşeceğiz Allah'a emanet ol, karde$in deli :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
kayıtsız üyeler çoşmuşlar
hepinize hayırlı teskereler

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Arkadaşlar Bende Kütahya da Jandarmatyım bizde ceza evi eğitimi
alıyoruz 52gündür buradayız gece eğitimleri felan yemin törenine kadar cok bunalttılar simdi bi atış yapıoz bide 2400 koşuyoruz 4bölük var bizim taburda cou batıya gidecek il jandarma şimdiden herkeze hayırlı teskereler arkadaşlar Şafak Ne yazık ki karanlık :)

K

Kayıtsız Üye

Misafir
benimde nisanlim suan hatayda

ah keske benim nisanlim dagitima gitmesede hep hatayda kalsa ordaki komutanlar iyi siza iyi olursaniz ogle diyor nisanlim nerdeyse benle gunde 6 saat konusuyor
fakti oldukca inanin hatay super bir yer tafsiye ederim

S

stunnboy

Misafir
87\4

arkadaslar beykozluyum adım ersin 7\4 serınyol jandarma er egt. alayına gıdıyorum kasım sonuna dogru ordayım nasıl bı yer oldugunu henuz çözemedım kımın ne dedıgı bellı deıl kımısı çok rahat kımsıı çok kötü diyo her neyse ne fark ederkı kapının önunde de yapsan askerlik yapıosun ;) herkese hayurlı teskereler

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar beykozluyum adım ersin 7\4 serınyol jandarma er egt. alayına gıdıyorum kasım sonuna dogru ordayım nasıl bı yer oldugunu henuz çözemedım kımın ne dedıgı bellı deıl kımısı çok rahat kımsıı çok kötü diyo her neyse ne fark ederkı kapının önunde de yapsan askerlik yapıosun ;) herkese hayurlı teskereler

Up:

Arkadaşım Mohti'nin anlattığına göre rahat bir yer, gidip paşalar gibi askerliğini yapacaksın.

Bu arada Mohti 'nin dağıtımı Istanbul'a çıkmıs, bir hafta sonra memlekete dönecek, sonra Istanbul'da nereye gideceği belli olacak :)
Hadi hayırlısı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5