İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

O şimdi çok uzaklarda. GİDİYORUM

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Biliyorum ıspatayı avucumun içi gibi ondan sordum. 4 sene üniversite okuduktan sonra mezun oldum :) ve acemiliğim Eğirdir dağ ve komando oldu :) ordanda kura ile DOĞUYA gittim ;) Ben acemliği 91 gün yaptım senin ki birşey değil yani canını hiç mi hiç sıkma :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Biliyorum ıspatayı avucumun içi gibi ondan sordum. 4 sene üniversite okuduktan sonra mezun oldum :) ve acemiliğim Eğirdir dağ ve komando oldu :) ordanda kura ile DOĞUYA gittim ;) Ben acemliği 91 gün yaptım senin ki birşey değil yani canını hiç mi hiç sıkma :)

Önceki senelerde gidenlerden komando eğitimi veriliyo diye duydum genelde eğitimi ağır diyorlar bakalım artık başa gelen çekilir elden gelen birşey yok:kart:

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Yok o kadar bir eğitimi yok gokhan. Komando gibi olamaz. Orda eğitim illaki diğer yerlere göre ağırdır ( ağır olmak zorunda çünkü oradan doğuya gideceksin halihazırda olmak zorundasın her koşul için ). Ancak kafaya takılacak bir durum söz konusu değil. Herşey senin elinde aslında. Askerliği zorlaştıran kişinin kendisidir aslında ama o anda anlaşılmayabilir :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ısparta soğuk, dikkat et

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Isparta gerçekten depresan'ın demiş olduğu gibi çok soğuktur. O yüzden kendine bakmalısın. Kaldıki acemiliğin son günlerinde dağda kalacaksınız o yüzden dikkat etmelisin ısparta diğer illere benzemez gerçekten.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
allah sabır versin diyorum

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Amin ama alışıncaya kadar sorun. Allah tüm mehmetçiklerimiz sabır versin ve sağ salim gelmeyi nasip etsin. AMİN

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Herkese selam. Bugün çarşıya çıktık. Az kaldı ocak sonu bitiyor acemilik. Zorda olsa geçiyor son 37 gün haydi görüşmek üzere.

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayırlı teskereler biz bitirip geldik sizde Allah'ın izniyle bitirir gelirsiniz inş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5