İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ocak Argonik Ödemeleri

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin hileyle kazandığın parayı ödemek zorunda değiliz. Üye olurken kabul ettiğin kuralları okursan orada uzun uzun herşey yazıyor. Herşeyin kolayına hilesine, adisine, ucuzuna kaçtığımız için, her başarılı işe çamur atıp, HİLE YAPMAMIZA RAĞMEN SUÇLADIĞIMIZ İÇİN, asla ve asla çok ciddi söylüyorum bu kafa olduğu sürece ilerleyemeyeceğiz. Yap hileyi kazan paraları sonra banlanmadan önceki kazançları öde bari diye mesaj at. Söylediklerine kendin inanıyormusun acaba cidden merak ediyorum. Ayrıca argonik e balon diyen diğer ortaklık sistemlerine benzetip çamur atanlarda ödeme alınca bir özür bile dileyecek gurura sahip olsalardı keşke. Çoğunluk olarak ne okumayı biliyoruz ne sabretmeyi ne de hilesiz hurdasız iş yapmayı (istisnalar var arada üstlerine alınamsınlar). Kısa vadeli düşünceler, en kısa sürede nasıl köşeyi dönerim mantığıyla yapılan hareketler yüzünden her zaman yerimizde sayıyoruz. Şu an türkiyede firma olarak 3 kuruş veren birkaç sponsor var. Adsense den banlandığın zaman bırak cevap yazmayı sebebini bile söylemezler. Geçersiz tıklama der geçerler. Biz size URL bilgisine ve sebebine kadar geniş bir mail atıyoruz. Gelip bide forumda bari banlanana kadar olan parayı ver diyebilecek kadarmı garipsiniz. Tekrar söylüyorum her ay başında çamur atmayın arkadaşlar. Girin azıcık yabancı forumları okuyun ve insanlar ne kadar saygılı, ne kadar onurlu biraz örnek alın. 2 günlük sponsor firmaya bile bu kadar çamur atmıyorlar. Cidden sizin şu yaptığınızı insan düşmanına yapmaz bazen yanlış bir iş yaptığımı düşünüyorum.

Sen ? Konuşmalarınıza dikkat edin arkadaşım,dostum değilsiniz.Gelelim hile olayına biz ödeme gününe kadar sitede reklamları yayımlayalım site adı aynı kontrol panelde zaten gözüküyor ödeme günü gelince banlayın sebeb: eg-zotik içerikli videoların üstünde reklamımız görüntülenemez.Size sorarım ödeme gününe kadar gönderdiğimiz hitler burdaki hile nedir manuel tıklama mı yapmışız?robot mu kullanmışız?Ya da reklamlara kendimiz mi tıklamışız?Ne ise daha fazla uzatmak istemiyorum ama konuşmalarınıza dikkat ederseniz sevinirim... ilk mesajımdada dediğim gibi bu benim sadece bir önerimdi Allah'a şükür sizden gelecek 100-150 YTL'ye muhtaç değilim onun peşindede değilim Tekrar iyi çalışmalar Kolay Gelsin..

A

Argonik

Misafir
Evet sen. Herkese hakkettiği şekilde hitab ediyorum. Boş karalamalar yapan birine siz diyemicem kusura bakma. Kullanım koşullarını oku niye hesabının kapatıldığını anlarsın. Siteni hergün kontrol etmek zorunda değiliz, tespit ettik kapattık. Ödeme dakikasında tespit etsek ödeme dakikasında kapatırdık. eg-zotik içerik olan(kız resmi eg-zotik kelime herhangi birşey) sayfalara reklam konulması yasak. Gerçekten komik. Son mesajım arkadaşlar cidden bundan sonra ne derseniz diyin asla ve asla cevap alamicaksınız herhangi bir argonik yetkilisinden. Daha öncede söylemiştim tanıtıp ayrılmak en doğrusu olurdu forumdan. Muhattap aldığımız sürece böyle karalamalar ve boş laflar herzaman olur. En iyisi susmak ve uğramamak. Kolay gelsin.

U

Unigenclik.org

Misafir
Evet sen. Herkese hakkettiği şekilde hitab ediyorum. Boş karalamalar yapan birine siz diyemicem kusura bakma. Kullanım koşullarını oku niye hesabının kapatıldığını anlarsın. Siteni hergün kontrol etmek zorunda değiliz, tespit ettik kapattık. Ödeme dakikasında tespit etsek ödeme dakikasında kapatırdık. eg-zotik içerik olan(kız resmi eg-zotik kelime herhangi birşey) sayfalara reklam konulması yasak. Gerçekten komik. Son mesajım arkadaşlar cidden bundan sonra ne derseniz diyin asla ve asla cevap alamicaksınız herhangi bir argonik yetkilisinden. Daha öncede söylemiştim tanıtıp ayrılmak en doğrusu olurdu forumdan. Muhattap aldığımız sürece böyle karalamalar ve boş laflar herzaman olur. En iyisi susmak ve uğramamak. Kolay gelsin.

bereket versin dedik ya, altındaki samimi anlamı çıkartamadın herhalde ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
argonik bişey sormam lazım ben 2 sitemde kullanıyorum reklamlarınızı. sitelerimden birinin içeriğini uygun bulmamışsınız mail attınız o siteden reklamları kaldırın diye kaldırdım. diğer sitemle devam ediyorum panelime giriş yapabiliyorum şu anda sorun yok.

ödememi alabilecekmiyim ben yoksa hesabım kapanmasada ödemem yanmışmı?

sitemde fazla eg-zotik içerikte yok ama ben bulamadım eğer uygun olmayan içerik bana bildirilirse o içeriği kaldırabilirim çünkü sisteminizden memnunum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Senin hileyle kazandığın parayı ödemek zorunda değiliz. Üye olurken kabul ettiğin kuralları okursan orada uzun uzun herşey yazıyor. Herşeyin kolayına hilesine, adisine, ucuzuna kaçtığımız için, her başarılı işe çamur atıp, HİLE YAPMAMIZA RAĞMEN SUÇLADIĞIMIZ İÇİN, asla ve asla çok ciddi söylüyorum bu kafa olduğu sürece ilerleyemeyeceğiz. Yap hileyi kazan paraları sonra banlanmadan önceki kazançları öde bari diye mesaj at. Söylediklerine kendin inanıyormusun acaba cidden merak ediyorum. Ayrıca argonik e balon diyen diğer ortaklık sistemlerine benzetip çamur atanlarda ödeme alınca bir özür bile dileyecek gurura sahip olsalardı keşke. Çoğunluk olarak ne okumayı biliyoruz ne sabretmeyi ne de hilesiz hurdasız iş yapmayı (istisnalar var arada üstlerine alınamsınlar). Kısa vadeli düşünceler, en kısa sürede nasıl köşeyi dönerim mantığıyla yapılan hareketler yüzünden her zaman yerimizde sayıyoruz. Şu an türkiyede firma olarak 3 kuruş veren birkaç sponsor var. Adsense den banlandığın zaman bırak cevap yazmayı sebebini bile söylemezler. Geçersiz tıklama der geçerler. Biz size URL bilgisine ve sebebine kadar geniş bir mail atıyoruz. Gelip bide forumda bari banlanana kadar olan parayı ver diyebilecek kadarmı garipsiniz. Tekrar söylüyorum her ay başında çamur atmayın arkadaşlar. Girin azıcık yabancı forumları okuyun ve insanlar ne kadar saygılı, ne kadar onurlu biraz örnek alın. 2 günlük sponsor firmaya bile bu kadar çamur atmıyorlar. Cidden sizin şu yaptığınızı insan düşmanına yapmaz bazen yanlış bir iş yaptığımı düşünüyorum.

öncelikle hilenin ne oldugunu öğren bence sen kendi şirketinin karalandıgını söylüyorsun ama gercekten hile olmayan sebeten atılan birine hile yapıyorsun diye suçlama hakkını sana kimse vermiyor.

Evet bende atıldım. 1 ay para aldım 2. ayda link sitede bulunun "eg-zotik arkadaş bul" reklam linkinin oldugu yerde sizin reklamınız vardı " işmi arıyorsun" şeklinde ama sizin mailinizde eg-zotik içerikten bahsediliyor ama öyle bir şey olsa zaten biz kendimi eg-zotik içik kabule tmiyoruz sitemize.. sizin atmam sebebinizde %1 oran bir hile olsaydı ben bu 10 yıldır ugraştıgım işi bırakıcam..

Bu işi yapıcaksanız. Lütfen dogru şekilde yapın. Buraya gelmemek veya muatap alamamak lazım kelimesi ile buradkai herkesi zan altınd abırakıyorsun unutmayın suan ki webmaster üyelerinin %99 bu forumdan sagladın..

A

Argonik

Misafir
Bize göre eg-zotik içerik herhangi bir eg-zotik kelimenin sitede geçmesidir. Herhangi bir eg-zotik kelime geçen sitede bannerımızın yasaklanması ban sebebidir. Bizim kurallarımız bu şekildedir. Bu kurallar dahilinde hem senin hemde diğer kullanıcının ortaklık hesabı kapatılmıştır. Bu kuralların tamamı zaten sözleşmede yazıyor 100. kere söylediğim üzere. Bunun dışında argonik HERHANGİ bir sebepten dolayı iş ortağını uzaklaştırma ve parasını ödememe sebebini de saklı tutar(hiç olmadı). Hesabınız kapatıldı ve ödemeniz yapılmayacak(umarım yeterince açıktır.). Muhattap almamak lazım dememin tek sebebi konunun açılışındaki seviyedir. Balon vs gibi kelimeler kullanılırsa muhattap almamak lazım derim. Sistemi kullanan şu anda aktif pasif toplam 1000 üzeri iş ortağı var. Nasıl oluyorda %99 unun bu forumdan çıktığını düşünüyorsun? Birşeyi yazarken keşke 2 kere düşünsen. Konu kilitlenirse sevinirim.

U

Unigenclik.org

Misafir
Bize göre eg-zotik içerik herhangi bir eg-zotik kelimenin sitede geçmesidir. Herhangi bir eg-zotik kelime geçen sitede bannerımızın yasaklanması ban sebebidir. Bizim kurallarımız bu şekildedir. Bu kurallar dahilinde hem senin hemde diğer kullanıcının ortaklık hesabı kapatılmıştır. Bu kuralların tamamı zaten sözleşmede yazıyor 100. kere söylediğim üzere. Bunun dışında argonik HERHANGİ bir sebepten dolayı iş ortağını uzaklaştırma ve parasını ödememe sebebini de saklı tutar(hiç olmadı). Hesabınız kapatıldı ve ödemeniz yapılmayacak(umarım yeterince açıktır.). Muhattap almamak lazım dememin tek sebebi konunun açılışındaki seviyedir. Balon vs gibi kelimeler kullanılırsa muhattap almamak lazım derim. Sistemi kullanan şu anda aktif pasif toplam 1000 üzeri iş ortağı var. Nasıl oluyorda %99 unun bu forumdan çıktığını düşünüyorsun? Birşeyi yazarken keşke 2 kere düşünsen. Konu kilitlenirse sevinirim.

bebelere balon, ayrıyeten emzik ...

A

Argonik

Misafir
Zeka seviyen belli. Webmaster değil dolmuş şöförü olmaz senden :) Bence bi şansını dene ama.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye olduğunuz zaman Kuralları istisnasız kabul etmişsiniz demektir.

"argonik HERHANGİ bir sebepten dolayı iş ortağını uzaklaştırma ve parasını ödememe sebebini de saklı tutar"

Bunu bilerek, okuyarak sponsorluğa başvuruyorsanız ve sözleşmeyi imzalıyorsanız konuşma hakkınızda bitmiş demektir.. Ya programa katılmaktan vazgeçerseniz, yada paşa paşa kuralları kabullenirsiniz.

Harici bir şansınız varmı?

M

MasterTR

Misafir
kurallari okumayi deneyin ondan sonra neden atildiginizi kendinize sorun eger hala cevap alamiyorsaniz gelin burada yazin. ayrica elinizden geliyorsa ayni $ekilde google adsense attiginda icerdeki paramizi neden odemiyor diye sorun. belki oradan da cevap alirsini ;)

siz bo$a atip tutmaya devam edin, argonik 5 aydir sorunsuz odemeye devam etsin ;)

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben biraz yorum yapmak istiyorum argonik hakkında kişisel fikrim;

bence yola yanlış girdiler.... tıklama ile ; hele o komik bannerla gelen ziyaretçiler karşılarında ciddi bir site bulunca hemen kapatıyorlardır bence.

örneğin bu kadar siteyle ödemelerle uğraşmak yerine tv reklamı verseydiniz;

hem hedef kitleye mesaj vermiş, hem ziyaretçi almış hemde daha çok reklam yapmış olurdunuz

üye işlemlerine gelince; site sizin, istediğiniz gibi muamele edersiniz

benim kayıtlı sitem yok zaten orda... bi oyun sitesi için başvurmuştum cevap gelmedi,
ancak bir çok oyun sitesinde argonik reklamı var bu arada...
aynı olay diğer partnerlik sitelerinde de oluyor
kafalarına göre yani :)

ney se argonik in şevkini kırmak istemem ama bu yol doğru yol değil bence
eninde sonunda bir yerden kırılacaktır..

başarılar size

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yenı kullanmaya başladım bakalım şubat da ılk odeme yı alacağım sanırım :)

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet bende yeni kullanıyorum bence insanları suclamadan once iyice araştırmak beklemek lazım dimi. Argonik arkadaşımız kendisine ve millete bişiler vermek istiyor zannetmıyorum ar niyeti olsun hakaret etmek diye bişey zaten soz konusu olamaz zaten argonik şirketi kurallarını koymuş bole yaparsanız atarız demiş adamlar okumadan uye oluyorlarsa suc onların degil ama bi bakımada biraz esnek olabilir mesela ben site yapmam ve ordan gelecek ücrette zaten yararmı düşünülür. Yalnız logolar biraz oyun sitesine benziyor hem webmasterler için hem kendileri icin biraz daha tıklamayı ve anlamını teşvik eden bannerler olsa daha güzel olurdu valla herkese başarılar bol kazanclar dilerim argonik arkadaşım inş daha ileriyegider herkes kazanır kazandırır kolay gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
P

PoSeiDoN

Misafir
Argonik arkadaşım, sisteminiz güzel işliyor sayılır inş. daha da iyi yerlere gelirsiniz. Çok ufak detaylardan dolayı sistemden banlamak hata olur, hileye tabiki de karşıyız herkes hak ettiğini alsın isteriz. Ama öyle hakkıyla kazanan birisini de ufak bir absürt içerik yüzünden direk banlamak yerine bir uyarı mail i atabilirsiniz. Kaldırmazsa eğer banlarsınız. Belkide böyle yapıyorsunuzdur.
İşinizde başarılar dilerim.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
poseidon katılıyorum sana dostum. Ayrıca yeni bir şey daha var argonik simdi mail gonderdi. click başına ödemeler düşürülmüs 0,02 olmuş. Bunada şükür

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acaba tık ücretleri neden düştü?
Bütçe daraltmak mı, yoksa gelen tıkların kalitesiz ziyaretci olmasından mı?

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Acaba tık ücretleri neden düştü?
Bütçe daraltmak mı, yoksa gelen tıkların kalitesiz ziyaretci olmasından mı?
bütce daraltmak reklamcılıkta olmaz. reklamcılıkta bütce genişletilir. ancak gelin görünki ortalık gereksiz hit doldu. heryer kalitesiz ziyaretci kullanıyor.

tahminimce aynı neden.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam gelirleri kısılmasının sebebide zaten ikinci sebebe dayanıyor sanırım, kalitesiz ziyaretci gönderimi ile Argonik istedigi sonucu alamazsa doğal olarak tık başı ücreti düşürecektir. Buda reklam bütcesinin daraltılması demektir ki bilmece gibi oldu :p

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Argonigi koyalı 1 aya yaklaşık oldu 5-10 gün önce hesabınızın 50 ytl gecince bize bildirin yoksa ödeme alamazsınız diye mail gönderdik ödememi yapmanızı rica ediyoruz diye hesabı kapatıp mail atmıslar :) yogunluk neden ile hesabımı kapatmışlar bu nasıl bir anlayış madem kapatıyorsunuz ücreti gonderin kapatın yada uyarı yapın ayrıca uyarı alacak yogunluk yapacak birşeyimiz yokki googlede bile yogunluk saatine göre degişirken ben tutiyim 1 ay reklamını yapayım yanınıza kaarmı kalsın böle bir anlayış varmı argonik arkadaşım mail yazıyoruz cevap vermıyosunuz şirketinizemi geleyim yani burdan cevap veremıyomusunuz? kurallarınızı gayet iyi okudum bana bir kagıda veya yogunlugu göstercek ıspat edemicekseniz yogunluk var diye hesap kapatılmaz. Yapıyosanız işniizi acıklamalı yapın yapmıyosanız o kadar insanı üye yapıp atmayın haksızlıktır.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Mywedding fırçalamadım konuyu iyi okursan görürsün bazı arkadaşlar çok hızlı çıkıyolar kendim düştüm ağlıyorum diyede bir mantık yok ben acık acıga buraya yazıyorum kullanmadan nerden bilebilirdim ? kullandım kapattılar hesabı giden gitmiştir ne ağlıcam burda başkalarıda görsün diyerek yazıyorum anladın sen haksızsın bilmem ne demedim zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5