İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ocak Argonik Ödemeleri

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha dün milleti fırçalıyordun , ne oldu ..kendi düşen ağlamamalı

6 ay önce yazdım , bunlardan cacık olmaz diye.......
yanlış konuşuyorsun ama kişisen bayan takıntıları gözlemliyorum sende :)

argonik bu güne kadar 0,3 YTL click başı ücret ile ödeme yaptı ve sorunsuz yaptı. webmasterleri ilgilendiren 1. husus ödemenin yapılmasıdır. 2.si reklam türü. 3.sü Sistem Durumu ...... sonralarda reklam veren hakkındaki şahsi düşünceler gelir. sen bunlardan bi cacık olmaz dersen yakışık almaz. biraz daha usluplu eleştiri yaparsan güzel olur oki ? ;)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
yanlış konuşuyorsun ama kişisen bayan takıntıları gözlemliyorum sende :)

argonik bu güne kadar 0,3 YTL click başı ücret ile ödeme yaptı ve sorunsuz yaptı. webmasterleri ilgilendiren 1. husus ödemenin yapılmasıdır. 2.si reklam türü. 3.sü Sistem Durumu ...... sonralarda reklam veren hakkındaki şahsi düşünceler gelir. sen bunlardan bi cacık olmaz dersen yakışık almaz. biraz daha usluplu eleştiri yaparsan güzel olur oki ? ;)

haklısın, sinirlenmemek gerekiyor:)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
konmp3.com gibi bir sürü saçma sapan yerde argonik.com reklamı var, fiyatın düşmesi çok normal.

M

Mete

Misafir
Benim bi türlü uyeligimi kabul etmediler absürt vs gibi reklamlarda yok:) cok ilginc:)

M

maiL

Misafir
bende 70-80 ytl heray ödememi sorunsuz şekilde alıyorum.
tek üzüldüğüm nokta 0,2ykr ye düşürülmesi gerisi gayet başarılı.
birde önerim olabilir. bannerları değiştirip seçeneği çoğaltılabilir.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konmp3.com gibi sitede argonik bannerları dolandığı müddetçe 0.02 olmasıda bence normaldir.

Bu tür sitelerin neden atılmadığını da anlamış değilim.

M

maiL

Misafir
neymiş bu konmp3 ya acayip merak ettim. ismini beğenmediğimden giresimde gelmiyor.

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemesini alan varmı panelde ödeme yapıldı görünüyor ama hesaba gelen giden yok.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurallarda yazmakta, ödemeler ayın 5'i ile 10'u arası yapılır. Sabırlı olmak lazım..

M

MasterTR

Misafir
odemem 4 aydir oldugu gibi sorunsuz bugun gelmi$.. te$ekkurler argonik

M

MasterTR

Misafir
ama tik ların 0.02 ye du$mesi ve %10 stopajdan sonra 0.018 gibi bi rakam kalmasi artik kullanmama yolunu sectiriyor bana
cok du$uk

M

maiL

Misafir
verdiği ücreti o kadar düşürdükten sonra bence stopajda da bir düşüş yapmaları gerekli %5 e çekseler daha iyi olur.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
argonik.com bendemi açılmıyor sadece sizlerde durum ne 2 gündür yok bende

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5