İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Odeme Alabilirmiyim?

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
A

alderion

Misafir
500cent-500dollars.

Aslında ben de üyeyim ama ödeme yapmaz bence . Sonuçta günde 3-4 mail geliyor. Adamlar 20-25 günde niye 500$ versin sana .
( Bana neden üye oldun derseniz ilgimi seçti , benzeri siteler 100cent-1000 dollars,200cent-2000dollars .vb hep yüksek payoutları var ben öylesine hem 20 günde dolar diye üye oldum)

Linkread ...

Ödeme yaptığı söyleniyor . Sanırım Parae'de ödeme almış . O yüzden güvenilir olabilir . Ama Linkread' de günlük max. kazanç 25 cent ! Minimum payout 118$ . Eğer downline oluşturamazsan uğraşma derim .

GetPaideasy...

Günlük kazanç 60-90 cent arası . 80$ payout . Yani alt üyelerin olmazsa 3 aydan önce dolmaz . Eğer vaktin varsa dene yoksa ödeme alan var mı diye araştır .
( Benim kıyıda köşede bir üyeliğim var , ödeme yapcağına inanıyorum)

SiteClub..

birkaç kez siteyi inceledim ama üye olmadım . öder ödemez pek fikrim yok

P

Parae

Misafir
Linkread'den Krake ödeme almış ..

diger siteleri ise gecin ...

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tarz sitelerin tasarımı yüzde yüz aynıdır,1-2 istisna dışında,çoğu zaten hazır script,ben linkread den ödeme aldım diğerleirnin dolmasınada az kaldı eğer onlardan da ödeme alırsam belirtirim,bol kazançlar...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi siteye daha uyeymisim ondan bugun baya bi mail geldi de yaziim dedim ona gore iptal ederim olmazsa.

http://www.sprint-cash.com

site baya bi 5c lik mail yolluo.

bu sitenin odeme yapma sansi war midir?

P

Parae

Misafir
Ödeme yapmaz , Zaten 100cents-1000dollars ile aynı WM'nin sitesi ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5