İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme aldım sıra sizde

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yukarıda devamlı siteleri kabul eder yazmışım kontrol eder olacaktı , ben 2 sene önce kullanmıştım o zaman ödeme aldım baya sonradan hitleri adam gibi saymamaya başladı , doğrudur o ülke hitlerini kabul etmez ama webmaster ı kabul etmiyıruz demesine anlam veremedim , hatta söylentiye göre hitleri az sayar , açıkçası yabancı site trafiğin olsa bile 1000 hit gönderirsin ama 350-400 falan sayar oda ülkere göre fiyat ayarlar ama ortalama gönderdiğin 1000 hite 1,7 $ verir genelde oda ingilizce trafik olursa . buradaki webmaster lar için pek parlak değil affinder da bitti sayılır artık absürt sitede para yok zaten konunun son cümlesini böyle bağlayalım :) absürttan para kazanmak istiyorsan önce gideceksin cj script satın alacaksın sonra iyi bir thumb script i satın alacaksın sonrada para ile güzel bir tasarım yaptıracaksın bunlar sana 1000-1500 $ a patlar sadece bir site için , sonra hit satın alacaksın günde 50 k mesela buda günde 100 $ , sonra bekliyeceksin sing up çıksın . dersen ki sen yapıyormusun ? hayır yapmıyorum , sadece genel kültür : )

M

maxxlist

Misafir
:D peki bu paypopup ne zaman hitleri paraya çeviriyor.... mesela ben de 9000 pop up görünüyor ama kazandığım para 0 ( sıfır ) ?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypopup.com clicksorun alt kuruluşudur. clicksor kullanıyorum ben paypopup yerine ama popunderları bariz çok az sayıyo... günde 4 bini geçemiyorum 40 bin tekil hitim olmasına rağmen...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5