İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme aldım sıra sizde

F

fatihgoz

Misafir
bu sponsor bulunmayan zamanda size çok iyi bir sponsor sunuyorum. Ben çalıştım $525 ödeme aldım sıra sizde. Evet iyi bir sponsor yurtdışında da yabancı sitelerin kullandığı iyi bir yer. Sitenizde açtığınız her 1000 popup a 1.80$ 0.35$ arası veriyo. Hem ödemeleri de aylık ve paypal veya banka hesabınıza yapıyor. Ziyaretçisi iyi olan bir site için süper bir yer şiddet ile tavsiye ederim. Üye olmak için tıklayın. http://www.paypopup.com/?ref=fatihgoz

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende uzun zamandır kullanıyorum.

Günlük neredeyse 30.000 tekil pop hit gönderiyorum 9-10 $ gibi bir para bırakıyor. Ama güvenilir tabiki.

F

fatihgoz

Misafir
Çok güvenilir

*siber*' Alıntı:
bende uzun zamandır kullanıyorum.

Günlük neredeyse 30.000 tekil pop hit gönderiyorum 9-10 $ gibi bir para bırakıyor. Ama güvenilir tabiki.
Arkadaşın da dediği gibi çok güvenilir....

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlığı görünce hyip zannetim , içeriğe baktığımda ise tanıdık bir arkadaşı gördüm ::) paypop up u kimse güvenilirliğini sınayamaz zaten günü gününe ödemesini yapar ama az kazandırır ve pop olayını her webmaster tercih etmez dezavantajlar ıda budur zaten .

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı trafik olan sayfama koyucam bunu fakat banner ekleme yerini bulamadım
nerede banner kodları ?

F

fatihgoz

Misafir
Get Codes

Unutmam' Alıntı:
yabancı trafik olan sayfama koyucam bunu fakat banner ekleme yerini bulamadım
nerede banner kodları ?
Paypopup a login yaptıktan sonra Sites / Get Codes bölümüne gir gelen sayfada senin sitenin isminin bulunduğu satır da Get Code a tıkla sonra gelen sayfalarda sana bazı seçenekler sunacak seçim yaparak ilerle kod gelir.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tgp tarzi yabanci hitti olan absürt siteleri kabul ediyormu peki ?

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya ben abnnerını kullanıyodum biraz kurcaladım suspend oldu durduruldu bianda bunu tekrar nasıl aktif edebilirim. kurcaladığım an oldu.

F

fatihgoz

Misafir
xfatihx' Alıntı:
tgp tarzi yabanci hitti olan absürt siteleri kabul ediyormu peki ?
bunu denemen gerek başvuru yap zaten sitene bakıyorlar kabul ederlerse mail atıyorlar.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Etmiyor . gerçek tgp sitesinin paypop a ihtiyacı olmaz zaten , sanırım senin bahsettiğin cj absürt siteler yani sadece hit çeviren siteler . bizim mirror traffic dediğimiz ve en kalitesiz trafiği döndüren siteler. cj siteler için absürtfriendfinder kullanmanı tavsiye ederim , yada ppc sponsor ları .

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dogru tespit salvador : )
absürtfriendfinder kullaniyorum ama iyi kazanc getirmiyor.
ppc sponsora bi örnek vermen mümkün mü?

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.umaxlogin.com/ sağlam dır yalnız kötü tarafı 3 ay kadar kullanırsın sonra adminler senden trafiğin hakkında bilgi isterler eğer trafiğin kabul edilirse üyeliğin onaylanır sonra paranı almaya başlarsın . geçen sene süper kazandır dı ama bu aralar pek te kazandırmıyor kullanan sayısıda çok azaldı , ve çoğu ülkenin trafiğini kabul etmez .

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Çekle ödeme yapıyormu
Bannerlar popuptan dahami az kazandiriyor
Popuplarini cogu program yada xp engelliyormu

Yardimlariniz için tşkler. @fatihgoz senin referdan atlayalim olaya aklima yatarsa :)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
salvador verdigin bilgiler icin tşk
inceliyelim bi

innDirmp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece popup mu secenek?
google gibi reklam text veya banner cesitleri yokmu acaba:
bide cek odeme varmı? tsk

F

fatihgoz

Misafir
Greeneyes minimum 50 doları geçince ayda 2 kez isterseniz çek isterseniz paypala ödüyo. Banner lara tabiki az ödüyo benim tercihim popup. Popup ları programlar veya xp engelliyemiyor.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
ok yardiminiz icin tskler. Bu kodu tum sayfalara koysak olurmu yada dahami iyi olur yoksa sadece tek sayfayami koyabiliyoz.
bide kod alinan yerdeki Frequency Cap:No more than 1 popunder per burdan 1gun secersem mesela her ipye 1 reklam gosterecek burda NO CAP sectigimiz zaman ayni pencerede reklamlar degisio sayfa degistikce o zaman dahami cok kazaniyoruz yoksa her ipye 1 gosterimmi sayiliyor.

Bugun Paypopuptan gelen mailde bi absürt reklami vardi fazla bilgim yok ama istersen bi incele sitesini :)
absürt Network: http://www.xxxwebtraffic.com/?ref=paypopup

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
absürt konusunda en iyisi http://www.fpctraffic2.com/webm.cgi budur arkadaşlar ödemeler çok düzenlidir ne şekilde hit gönderirseniz gönderin kazanırsınız ama sayfanızda kesinlikle dialer veya trojan olmayacak temiz absürt site olacak , popup ta 1000 hite 3 $ veriyor . admin devamlı siteleri kabul eder onuda söyleyim Türkiyeden trafik kabul etmiyor .

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12. We do not allow webmasters from any of the following countries to advertise; any part of the former Soviet Union, Pakistan, Cyprus, Romania, Poland, Malaysia, Vietnam, Korea, Thailand, China, Taiwan, Turkey, Iraq, Iran or Afghanistan.
bu ibareye göre türk webmasterleri kabul etmiyor bir arkadaşim fark etti ona önerirken dogrulugu nedir salvador sen ödeme aldin mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5