İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme aldım:)

I

icelebioglu

Misafir
Hiç ref im yok ve açıkçası site ile ilgilenmedim. Fazla mail yollamıyor ama üye olalı 1 ay oldu e-gold a komik bir rakam geçmiş. Alla alla dedim ama sonuçta ödeme yapmayan birçok yer var değil mi? Ufak tefek ihtiyaçlar için belki denersiniz ve belki ref linkimden üye olursunuz diye:) Teşekkürler.

http://www.sendmecash.net/pages/index.php?refid=icelebioglu

A

alderion

Misafir
hayırlı olsun :)
no-minimum daha iyidir...sendmecash e göre 3-4 kat fazla mail gönderiyor.

(gene de üye olmak isteyenler yukarıdaki linkten üye olabillir)

P

Parae

Misafir
no-minimum'larla cok vakit harcamayın derim ...
normal payoutlarla ugrasın ....

A

alderion

Misafir
aynı fikirdeyim . 1-2 $ için harcanan emeğe yazık . aynı mail okumayla 50-60$ kazanmak varken 1-2 kazanmak mantıksız . yalnız bu durumda da normal ödemeleri olan sitelerin güvenilirliği önemli . sizden ricam ödeme aldığınız ve alamadığınız siteleri ödeme yapanlar & yapmayanlar bölümüne yazın...

M

malatyasporlu

Misafir
doğru düzgünm ödeme yapan bir firma yokki bir no-minimum var..

P

Parae

Misafir
yok mu ? ... Ben tanıttıklarımın hepsinden ödeme aldım ...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
icelebioglu alt uyen oldum :) adres icin saol

parae sen hangi siteleri tanittin? adreslerini buraya yazabilirmisin.ben de faydalaniim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5