İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödeme alma yöntemleri

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlık sitesi e-ticaret sitesi için firma olmadan kredi kartı ile ödeme alma şansı var mıdır?

banka havalesi ve paypal olurda kredi kartı ile alışverişi sağlanması için firma şart mıdır...

alternatif var mıdır? firma olmadan

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kredi kartı ile ödeme alabilmeniz için, Sanal Pos almalısınız. Sanal pos için de firma olmanız şart. En azından ben böyle biliyorum. Sanal Pos'u herkese vermiyorlar, firma olduğunuz taktirde araştırma yapıyorlar. Yanlışsam düzeltsin bilgi sahibi arkadaşlar.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanal pos almadan (ki sanalpos için resmi firma olmak zorundasın) www.twocheckout.com gibi sistemleri kullanabilirsin 2checkout ta 2co ödeme sayfaları kullanılır müşterilerin kredi kartı bilgilerini bu sayfaya girerler ve senin adına onların kartından tahsilatı 2co yapar ve minimum her 300$ ın olduğunda senin banka hesabına aktarır parayı

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşk ederim biraz daha bilgi verirseniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5