İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Odeme.com.tr Hizmetleri Askıya Alındı

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
zamanında uyardım ben üzerine basa basa..
yaptıkları iş yasal değildi. bankalar farkına varınca kapattılar haklı olarak

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Türkiye deki bankalar verse bu hizmeti , küçük bir komisyon karşılığında ne iyi olur..hiç olmazsa paypal vs.. bağımlı kalmazdık..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aslında bir banka bunun farkına varsa
ciddi anlamda potansiyel var bu işte
Paypal tarzı bir sistem çok büyük bir eksik Türkiyede

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bu sadece firmalara yönelik sanırım
yanlışmı biliyorum
birde bu sadece " ürün satışı" ile ilgili. ben paypal tarzı bir sistemi tercih ederim

paypalde satabildiğiniz her şeyi garanti alışverişte satabilmeniz mümkün. hostta satabilirsiniz domainde. fakat karşılığında fatura kesmeniz gerekiyor. en kötü ihtimal bir şahıs şirketi işinizi görür. Türkiyedeki kanunlar paypal tarzı bir yapılanmayı destekleyecek nitelikte değil.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tr.st : mesela arkadaşlık sitesi için ödeme sistemi kurulabiliyormu garantialisveris.com da

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
tr.st : mesela arkadaşlık sitesi için ödeme sistemi kurulabiliyormu garantialisveris.com da

üyelik bedeli diye fatura keseceksen, üyelik paketleri yaratabilmen mümkün. ama eş zamanlı entegre edemiyorsun sistemine. garantialışveriş garanti sanal posunu kullanacak alt yapıya sahip olmayan veya alt yapı için harcama yapmayacak ticari işletmeler için çok ideal.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Malesef bu konularda çok geriyiz. odeme.com.tr önceleri yadırgamıştım ama işlerini iyi yapıyorlardı.

xfatihx' Alıntı:
http://www.bildirgec.org/yazi/odeme-com-tr-kirmizi-kart
odeme.com.tr'ye alternatif olarak http://www.vezne.com/ varmış bende ilk defa duydum bildirgec sağolsun

vezne.com un şuan kullandıracak pos u yok biliyorum ?

umarım odeme.com.tr bir an önce sorunlarını aşıp yoluna devam eder.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Garantialisveris.com a üyelik için gerekli

Hesap açmak için gerekenler
Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi
Ticari Sicil Gazetesi Fotokopisi
İmza Sirküleri
Vergi Levhası Fotokopisi
Kira Kontratı, Tapu

Normal bankadan pos almak ile arasında pek bir fak yok. Yani odeme.com.tr ye alternatif değil.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Garantialisveris.com a üyelik için gerekli

Normal bankadan pos almak ile arasında pek bir fak yok. Yani odeme.com.tr ye alternatif değil.

faturayı kestiğin yerde bunlar elbette var. kira kontratı veya tapu her kayıtlı iş için geçerli değil. şahıs şirketlerinde bunlar aranmıyor esnaf olarak kayıt yaptırırsan

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
faturayı kestiğin yerde bunlar elbette var. kira kontratı veya tapu her kayıtlı iş için geçerli değil. şahıs şirketlerinde bunlar aranmıyor esnaf olarak kayıt yaptırırsan

tr.st burada üye olurken frima ismi vergi no falan istiyor o zaman tam olarak nasıl üye olacağımızı anlatırmısın ? hepimiz yararlanmak isteriz.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Deneme mağazanız başarıyla tamamlanmıştır. 1 ay süre ile sadece sizin tarafınızdan görüntülenebilecektir. Mağazanızdan satışa başlayabilmek için size en yakın Garanti Bankası Şubesi'ne 1 hafta içinde başvurunuzu yapınız. Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

bu aşamaları geçtiniz mi ?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
odeme.com.tr ile çalışan bir yerden taksitle mal almıştım bu taksitleri yine bu adamlar tahsil edip firma sahibine öderler umarım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5