İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme Garantili,tık başına ödeme (gedikgross.com)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kotu yorumlar başladı hemen :) deneyim gorelim bakalım

nebula

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteleri açılmıyor sektöre çok sıkı girdiler :)

spam atanlara karşı özel bir antipatim var... ama zaman gösterecek

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alternatif çok olsun iyidir. ben pilli networkte yazmıştım yıllarca hediye gibi 20$ verceklermiş bu ay. hehehe iyidir iyi :)

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
biraz önce onaylandığına dair email geldi. login oldum reklam oluşturma olayı güzel. istediğin konu seçip onun ürünlerini seçebiliyorsun . yani reklamda çıkacak ürünleri biz seçiyoruz.

düşünsenize, oyun siteniz var ve PC oyunları yada ona benzer ürünler çıkartıyorsunuz. başarılı bir geri dönüşüm olacaktır.

ödemelerdede bir sorun yada adsense gibi durup dururken ban olayı olmazsa süper ...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
reklam kodlarını oyun sitesine yerleştirdim ama sonuç pek içaçıcı değil. :(

2 sattir felam aktif reklamlar 2 tık oldu. adsenseden 50-60 tık alırdım normalde bu sürede.

benim tahminim eksik sayıyor.

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 1200 tekil hitli bir siteme denemek için koydum, aldıgım tık 1 gün boyunca 1 oldu :). ayrıca gen.tr web.tr gibi domainlari reklam eklerken kabul etmiyor öyle bir eksiklikleride var şu an.

snoopy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başvurumu onayladılar reklam oluşturma işlemi çok iyi bakalım umarım iyi anlaşırız :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sitenize gelen ziyaretçileri bilgilendirin. Adsense'den para kazanılacağını herkes biliyor, o yüzden tıklıyorlar. Ama o reklamdan para kazanılacağını kimse bilmiyor. Adamlar diyo herhalde bu reklam aldı, parasınıda almıştır. Elleşmiyolar :D

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Beyler 1 konuya dikkat çekmek istiyorum.
Bize para vermelerini vs. geçelim gönderdiğimiz ziyaretçiye bunlar siparişlerini ne kadar sürede ulaştırıyorlar. Kredi kartı güvenliği ne düzeyde. Araştıran varsa bilgi sevirse sevinirim.
Saygılarımla

snoopy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
global sign var ve isterseniz ödemeyi kapıda da yapabiliyorsunuz sitelerinden söylenilenler bunlar

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Beyler 1 konuya dikkat çekmek istiyorum.
Bize para vermelerini vs. geçelim gönderdiğimiz ziyaretçiye bunlar siparişlerini ne kadar sürede ulaştırıyorlar. Kredi kartı güvenliği ne düzeyde. Araştıran varsa bilgi sevirse sevinirim.
Saygılarımla

gedik holding kardeş...daha neyini araştırıcan, adam tek ip ile reseller satmıyo ya :D

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani :) sana katılıyorum venom
inş. ödemelerde de sorun çıkmaz bende şu ana kadar tık sayısını saymama gibi bir durum olmadı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5