İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme Garantili,tık başına ödeme (gedikgross.com)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bende bu gün kabul edilmişim. Uzun bir süre sonra cevap verdiler. Baya bir bekletiyorlar nedense.
Sistem şu anda aşırı yavaşlamış reklamların çıkması uzun sürüyor. Umarım bu sorun çabuk giderilir.
İşin en güzel tarafı içeriğe göre ürün çıkartabilmek ve seçilen ürünler dönüşümlü olarak gösteriliyor. Mesela bebekler için içeriğiniz varsa bebeklerle ilgili ürünlerin reklamını çıkartabiliyorsunuz.
Tık oranlarıda sanırım bu yönden avantajlı olacaktır.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kabul edildim ama 1 kaç sorun var. mesela info domainler kabul edilmiyor. otomatik olarak neden acaba? bir de reklama tıklayınca firefoxda pop engeline takılıyor. buna da bir çözüm isteriz :D

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben kullanıyorum akıtf olarak bannerları çok ıyı tıklama oranım yuksek... 2 haftadan fazla oldu sanırım

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde 3. günü sorunsuz devam ediyoruz umarım ödeme alırız ....

Ödeme tarihimi var yoksa 50 ytl limitine ulaşınca ödeme mi yapıyor lar bilgisi olan varmı arkadaşlar 1!!!

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç tavsiye etmem yarım günde 6 ytl olunca attılar

kötü amaçlara alet etmişim :)

hitim 150 bin dedim... bunlardan bişey olmaz gedikgrosstan..

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç tavsiye etmem yarım günde 6 ytl olunca attılar

kötü amaçlara alet etmişim :)

hitim 150 bin dedim... bunlardan bişey olmaz gedikgrosstan..

hadi yaaa

ya millet te şaşırmış ne yapacağını haa :) uğraşmış o kadar sistem yapmışsın hani sistemde çok ii adamlarda ama işte kullanamıyorlar....

neysee yaaa belki bu sorunlar ilerde düzelir belkide 3 ay sonra 4 ay sonra çok büyük bir şirket olurlar

kim bilir!!!!

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende kayit oldum bakalim.. Ama onaylamalari 1 haftadan fazla surdu..Guzel bir sistem kurmuslar.istediklerimiz cikiyor..

Ben sevdim walla.

Deneyip gorucez

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kizmayin da sabah sabah bozuk gozlerimle ( sol %90 gormuyor, sag %75 gormuyor ... )

http://www.gedikart.com/turkce/

Sitesin de ustte bulunan menuler ;
"Ana sAyfA", "iNternet Site TasaRImI", "3 boyutLu ModelleMe ve AniMasyon", ...
"YazILIm", "VeriTAbaNI", "BiZe UlaSin" ...

mi yaziyor ? 98 de ki IRC zamanlarim geldi aklima ... O zamanlarda bile pek kullanilmazken simdi Holdingler sitelerinde "CHAT" tarzi denilen yazi seklini kullaniyorlar ...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben ilk başvuranlardanım. geçen arkadaşlar ödeme aldık deyince kodları yeniden koydum. 3 günde 300+ tık olmuştu.

bu sabah bide baktım hesap bloke edilmiş. email felam da atmamışlar. ben email attım nedenini öğrenmek istiyorum diye bakalım cevap gelecekmi

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ödeme limitine çok yaklaştığım sıralar hesabım kapatılmıştı.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hesabın neden kapatıldığına dair bir açıklama bile yapmıyorlar...

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konu biraz hortlamış oldu ama en azından böyle bir sitenin varlığından haberimiz oldu

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öyle bi duruma geldikki, artık kim dürüst kim dolandırıcı şaşırmaya başladık. güven problemi yaşamaya başladım :) neyse izleyelim görelim.. fazla değil 1 ay sonra ödeme günü geldiğinde anlaşılır herşey.. ona göre tavrımızı alırız bizde.

Sanırım yavaş yavaş sorunlar cortlamaya başladı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5