İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Odeme Geldi, Simdi Tanitim.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sponsor Adi: Paypopup
Reklam secenekleri: Popup under,banner,referral
Odeme : Paypal icin $50 min. Cek ne kadar bakmadim.

Referral link olarak beni gostermek isteyenler asagidaki linki kullanabilir.

http://www.paypopup.com/?ref=oyunprog

A

altar

Misafir
hayır minimum 20 dolar, bana her 15 günde bir, biraz yollarlar :D ödemesi kesin, hoş daha öncede yazmıştım bunu, inanmadılar galiba.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada bu sitenin banner programini adsense ile birlikte kullansak google kızar mı?

edit : haberlerde " Starting from July 2005, the minimum payout rate for Paypal recipients will be increased from $20 to $50. "

yazio.yani haziran 2005 ten itibaren minimum paypal odemeleri 20 den 50 dolara yukseltilmistir :)

A

altar

Misafir
alla allaaa hastasın dostum galiba, yükselttik dediğini bende gördüm ama bende hala 20 (YIRMI) yazıyor, ayrıca kullanmanda ne sakınca olabilir ki o sadece popupder.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar' Alıntı:
alla allaaa hastasın dostum galiba, yükselttik dediğini bende gördüm ama bende hala 20 (YIRMI) yazıyor, ayrıca kullanmanda ne sakınca olabilir ki o sadece popupder.

hasta degilim kusura bakma.ben sadece yazanı soyledim.ayrieten ben popunder kullanmayacam in pager banner kullanacam.yani cpm basina para alma servisini...

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi ben pop under ını kullanıyorum gunde 700-800 tekil hit ile ayda ne kadar kazanabilirim sizce tahminen.sadece bi tahmin yapsanız yeter.

dedektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pop-up ayarını bi türlü yapamadım. XP Pro SP2 kullanıyom.. Pop-up açılmıyor.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sp2 lerde pop up blocker war o yuzden pop up lardan reklam kazanmak cok zorlasti. internetteki kullanicilarin %80 i pop up blocker kullaniyor...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu da odeme tablosu

Geo Traffic * CPM rate
USA $1.80
United Kingdom $1.80
Canada $1.30
Australia $0.90
Austria,Denmark,France,Japan,Norway $0.50
Hong Kong,Taiwan $0.30
China $0.25
Others $0.35

biz others a girdigimiz icin 1000 gosterime 0,35 dolar...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) 1000 gösterime 0,35 dolar acaip az arkadaşlar boşuna uğraşırsınız

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Banner gosteriminden aldim odemenin buyuk bir bolumunu. Adsense yada sedo kadar cok kazandirdigini dusunmeyin. Ama odeme aldigini soyleyen bir arkadasin referansi ile uye oldum. Bende odeme aldim. Odeme kesin ama kazanc sedo / Adsense gibi gunde $30-$40 civari olamaz. Ben mp3 ve eg-zotik sayilabilecek bir sanatci sitesine eklemistim.

M

M@latyæsporlu

Misafir
usekes' Alıntı:
bu da odeme tablosu

Geo Traffic * CPM rate
USA $1.80
United Kingdom $1.80
Canada $1.30
Australia $0.90
Austria,Denmark,France,Japan,Norway $0.50
Hong Kong,Taiwan $0.30
China $0.25
Others $0.35

biz others a girdigimiz icin 1000 gosterime 0,35 dolar...
bu arada laf aramızda çini baya aşşağılamışlar.. :p

yani gözümüzde others bile değilsiniz demek istiyorlar :p

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypopup a ödemez diyen oldumu yaw :) yabancı piyasada mp3 sitelerinin çok rabet ettiği bir sponsor dur.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
destek bi adamla konustum in page banner programina kayit olmak istiorm dedi. adam dedi ki pop under i denemek istermisiniz? ben de herkes pop up blocker kullanio ise yaramaz dedim.adamin verdigi yanit :

bizim pop up larimiz popup blocker lar tarafından engellenemiyor ! pop up blocker olsa bile popup lar cıkıomus sasırdım walla :)

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usekes' Alıntı:
destek bi adamla konustum in page banner programina kayit olmak istiorm dedi. adam dedi ki pop under i denemek istermisiniz? ben de herkes pop up blocker kullanio ise yaramaz dedim.adamin verdigi yanit :

bizim pop up larimiz popup blocker lar tarafından engellenemiyor ! pop up blocker olsa bile popup lar cıkıomus sasırdım walla :)
evet doğru söylemiş hatta mp3000.net kullanıyordu sp2 olmasına rahmen engelleyemiyordum her sayfada paypop un pop larını açıyordu gerçi şimdi kullanmıyo , gerçi bu işte her şey gelir kaliteli hite dayanır .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5