İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödeme gunu ban

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar hesabim kapandi. dun ödemeislemdeydi bbankaya para gelmedi bugun hesaba girdigimde banlandim

Hesap Etkin Değil
Bu login onaylanmamış bir başvuruya bağlı olduğu için henüz bir AdSense hesabına sahip değil. Başvurunuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvurunuzda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz mesajı inceleyin..

aceba ödeme yatarmi bankaya ödeme islemdeyken..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ban sebebi geçersiz tıklama ise kalan 9 hesap tehlikede :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşın 10 hesaptan daha oncede banlanmış hesapları vardı oyle bişeyler yazmıştı foruma neyse gecmiş olsun odemenin gelip gelmeyeceği konusunda bir fikrim yok

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme işlemde yazmışsa, ban yemiş olsan bile perşembe para hesabına yatar :) tecrübeyle sabit

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alırsın çünkü eft ler bankalara ulaştı sadece biz göremiyoruz :D

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme bu gun yapılmıştır . Paran TC merkez bankasındadır şuan. Eftişlemlerini diğer bankalara o dağıtıyor. Tatil bitince işlem tamam olur.

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlanmalı mı banlanmamalı mı banlanabilir bence banlanacak ballanır

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı pcden kontrol edıyorsa hesaplarını buyuk ıhtımalle banlanır bu benim şahsi duşuncem inşallah banlanmaz.

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme işlemde yazmışsa, ban yemiş olsan bile perşembe para hesabına yatar :) tecrübeyle sabit
valaha ödemeyi alirsam süper olucak ayrica 10 hesap dedim ama aktif degil hepsi kullandigim yani ban yedigim hesap 2 yılık google hesabim icinde baya bir mebla kaldi ödeme almasam bana cok kotu koyar zaten. bu ay da cok süper gelmisti. ama banlandim mail aticam adsenseye cunki hile olayi hiç bulunmuyor. temiz ve 2 yıllık hesabıma neden hile atma geregi duyayimki umarim atacagim email ile hesabi acarlar oda %10 gibi bir umit mesaj bombardimanına tutarim artik :)

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrica Sunu diyicem arkadaslar benim hesabım mynet e-mail ile almistim. yani [email protected] seklinde kulanici adi ilen girdim ve bana banlandiniz seklinde bir email gelmedi. aceba mynet uzantili hesabimdan dolayimi gelmedi veya bundan dolayimi banlandi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5