İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödeme hakkında basit bir soru

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar şu an itibariyle hesabımda 130 dolar var yanı bu ay 100 doları gectiim önümüzdeki ay ödememi alıcam ancak ayın 15 i gecti ben ödeme türümü belirlemedim şu an ben banka hesabı eklesem ödememi cekle mi alırım yoksa hesabıma mı yatar

yani ayın 15 inden önce yapın dior ama ödeme alıcağım ayın 15 i mi ?

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu an ne belirlersen gelecek ay ona göre işleme konur. Ödeme alacağın ayın 15'inde kadar yapman gerekiyor.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oke teşekkürler anladığım kadarıyla şu an hesaba dersem hesabıma gelicek ..

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen öyle, ama şöyle bir sıkıntın var. EFT'yi seçtiğin zaman sana EFT hesabını doğrulaman için küsüratlı bir miktar para gönderecek Adsense. O değeri, küsüratlı olarak hesabına gireceksin ve Banka hesabınıda doğrulamış olacaksın. Ne kadar erken hareket edersen o kadar iyi olur. Çünkü gönderecekleri aktivasyon ücreti 10 gün'de felan anca geliyor. Yani ayın 15'ine kadar da hesabını doğrulaman gerekli....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5