İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme İşlemde Olanlar ?

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bakayımda bende yazacam buraya

eveeeettt ...ilovegoogle uncle:D

google kara geçti bu ay..dolar sürünüyor

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
niye, yoksam dolar amerikada da mi değer kaybetti:)
google a olan birşey yok bizim para düştü

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme işlemde bu yazıya hastayım seni seviyom google velinimetim :)

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani ödeme işlemdeyi bekleyenlere yazdım bunu, ödeme işlemde yazıp da sonra ödemiyor google bende genelde ödeme işlemde yazmadan ödüyor sonra da ödeme işlemde 1-2 gün yazıyor sonra ödeme yapıldı yazıyor, bu süreçten 2-3 gün once zaten odememi almış oluyorum:)

yani hesabınıza zırt pırt girmeyin bu aralar google sürekli hesabına gireni sevmez, bu da bir hint olsun benden:)

Anladım ama sanırım bu sefer bir fark var, bende ödeme işlemde yazdı biraz önce ama para henüz gelmemiş.. Bende katılıyorum sana önce para gelirdi sonrada ödeme işlemde yazardı.

Yaw nie sevmesin hesabına giren adamı yapma allah aşkına... Hani şu Firefox eklentisi varya köşede devamlı kazancını gösteriyo, hiç ellemesem 15-20 dakkada bir login olup data alıyo zaten. o zaman sıçtık :)

indy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
odeme i$lemde olduktan sonra dunya bankalarinda herhangi bir ileti$im kopuklugu olmadigi takdirde parayi her $ekilde alirsiniz sanirim.yeterki data transferinde bir aksaklik ya$anmasin.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zahmaci bu ay bende de once odeme islemde yazdi ilginc.
evet google hesabina surekli girip kontrol edeni sevmez ayrica ücüncü parti yazılımlara da güvenmem ve kullanmam hele ki bu şekilde güvenlik ve önem arz eden konularda

indy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
google hesabina surekli gireni sevmez turundeki cumleler bana kalirsa tamamen $ehir efsanelerinden ibaret zira ben 7/24 hesabimin icerisindeyim ve bugune kadar bana googleden "karde$im az girsene $u hesabina boyle yaparsan seni sevmeyiz biz" tadinda bir mail ula$madi.tabiki benim de yaniliyor olmam mumkundur ama pek mantikli gelmiyor bana bu tur soylemler.

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana pin kodu gelmedi deli oldum tekrar istedim yane.. ofs.

indy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
ba$ka bir forumda okuduguma gore garanti bankasina bir kac ki$inin parasi yatmi$.sizlerden odemesi yatan var mi?

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu saatte yatmaz para yarına kaldı.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme işlemde ama hesapta bi hareketlilik yok yarın alırız paraları :D

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ödeme işlemde... (xx.yyy$) bu ay kazançlar düşmüş ya :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5