İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme İşlemde Olanlar ?

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme İşlemde Yazan Google Zengileri Dokulun Bakalım Sizi Gidi Kirli Çıkılar sizi Kim Kaç Usd Kazandı :) yazın Bakalım Bizde Gorelim

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vardı zaten bir topic. Birde ödemesini alanlar diye acarsak tam olur.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu başlığı ploop dan beklerdim walla :)
önce o sabırsızlanırdı aramızda
başkası tarafından açılınca insanın içi bir tuhaf oluyor

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hep ödeme işlemde yazmadan almışımdır paramı, bu akşam bekliyorum ödemesini yada en geç cuma günü ama bu akşam yada yarın olması muhtemel

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani ödeme işlemdeyi bekleyenlere yazdım bunu, ödeme işlemde yazıp da sonra ödemiyor google bende genelde ödeme işlemde yazmadan ödüyor sonra da ödeme işlemde 1-2 gün yazıyor sonra ödeme yapıldı yazıyor, bu süreçten 2-3 gün once zaten odememi almış oluyorum:)

yani hesabınıza zırt pırt girmeyin bu aralar google sürekli hesabına gireni sevmez, bu da bir hint olsun benden:)

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz, fakat isteğinizi şu anda işleyemiyoruz. Mühendislerimiz bu problemden haberdar edildi ve çözmek için üzerinde çalışacaklar.

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi açıldı ben ödeme işlemde gibi bir yazı görmüyorum. senin resimdede göremedim.

gördüm, ilk ödeme olunca böle oluyo :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5