İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme İşlemde...

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google bu ay çekleri epey salladı. Normalde şu anda yolda olurdu çekler. Henüz büyük kesimin daha hazırlanmadı bile. Ödeme işlemde şeklinde duruyor kaç gündür. Daha bu çekleri tahsile verip 1 ay kadar da öyle bekleyeceğiz. Kendisi de 1 ay geç veriyor. Çekin bize para olarak gelmesi 2 ayı buluyor.. Bu da onların işine geliyor tabi. Çek olarak gönderilmesi ve muhabir bankanın da sürenin sonuna dek bunu tahsil etmemesi süreyi uzatıyor..

Ödeme işlemdenin ödeme haline dönüşmesini hala bekliyoruz..

Hayırlısıyla..

p.s. Diğer yeni hesabımda da PIN Kodu diye bir hadise geldi başıma. Eski hesaplarda olmayan bu uygulama yüzünden umarım önümüzdeki ay ödemesi sallanmaz. 27 gün oldu, gelmedi. Yeni bir tane istedim. Google umarım bunu da vakit kazanma amaçlı görmüyordur.. Zannetmiyorum ama neyse...

Saygılar..

U

ukraine

Misafir
23ünden beri ödeme işlemde yazıyor,
haftasonu herneyse ama çok uzadı

perşembe günü de yurtdışına çıkacaktım, sanırım çek yetişmeyecek google.
eskiden 25inde irlandadan çıkıyordu 27-28inde Dhl getiriyordu

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ewet bu ay sorun var sanırım

benim hesapta

"23.Haz.2005 Ödeme işlemde " durumunda...

U

ukraine

Misafir
Ödeme yazdıysa şanslısın :)
önceliği nasıl kime tanıyorlar, ismemi ülkeye mi kazanca mı göre öncelik var acaba?

yabancı forumlarda da çoğu kişi "Payment in Process" diyor 23'ünden beri

fatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyler benimkinde
"23.Haz.2005 Ödeme..." yazıyor, yani ne zaman ulaşır elime çek ? ilk defa ödeme alıyomda bitaz heycanlıyım :rolleyes:

A

AqiA

Misafir
23.Haz.2005 Ödeme... -USD x.xxx,83
23.Haz.2005 Ödeme... -USD x.xxx,84
Iki hesabımda ödenmiş. Sizlerde kontrol edin. Benimki 1 saat öncesine kadar "Ödeme işlemde.." idi. Şimdi baktım ödenmişler.

U

ukraine

Misafir
Yabancı bir forumda Ödeme işlemde yazmasına rağmen Postacı'dan çekini alan var. İnşallah öyle olur.

Dhl irlanda çekini 1 iş günü içinde Türkiye'ye teslim ediyor. Avrupaya 2 iş günü Türkiye'ye 1 iş günü içinde teslimat
http://www.dhl.ie/servlet/Rates

U

ukraine

Misafir
Bende de ödeme yazıyor,

Ödeme Türü: Güvenli Çek
Ödeme Tarihi: 27.Haz.2005 Pazartesi

En geç yarın ulaşır Dhl'de gecikme olmaz umarım

U

ukraine

Misafir
hayırlı olsun, ekspresler aldığında yazarsa iyi olur, yarına yetişir umarım.
çek numarasına göre 327.000 kişiye ödeme yapılıyor her ay
(üye sayısı artışı yada haftasonu işleri yavaşlattı)

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çekin ayrıntısına baktığınızda dünün tarihi var. Sanırım dün yola çıktı çekler. Ya da panale geç işlendi. Bakalım ne zaman geçecek elimize express yolla?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5