İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödeme islemde

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayret ediyorum size, banlanacak birşey yapmadıktan sonra niye banlasınki google :) her ödemede birileri mutlaka banlanmasam keşke diye msj atıyor foruma. Ben burdan riskli iş yaptıklarını çıkartıyorum. Herşey kuralına göre olduktan sonra nie banlasınki...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayret ediyorum size, banlanacak birşey yapmadıktan sonra niye banlasınki google :) her ödemede birileri mutlaka banlanmasam keşke diye msj atıyor foruma. Ben burdan riskli iş yaptıklarını çıkartıyorum. Herşey kuralına göre olduktan sonra nie banlasınki...

haksız yere ilk banlanışından sonra bu mesajı tekrar bir okursun anlarsın o zaman ;)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeleri yarında alamayacağız galiba. ayın 24 ü oldu hala ödeme onaylandı yok!

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeyi bence carsambadan önce beklemeyin. Hristiyanlar NOEL kutluyor.

PZT ve SALI NOEL. Eger calismazlarsa ki büyük ihtimal öyle, ödeme bekler daha.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ne nolel i yaw yılaşına 6 gun daha var pazaresi umarım herkesin parası gelir

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mary x-mass
Bildiğim Kadarıyla Onarın En Büyük Bayramı Gibi Bişi.. Ve Bugün ytarın salı Galiba :S ...

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense Blog'unda çalışanların 27 Aralık Çarşamba gününe kadar ofis dışında olacakları, zamanlarını aileleri ve arkadaşlarıyla geçirecekleri yazıyor: http://adsense.blogspot.com/

Umarım bu ödemeleri etkilemez.

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Noel başka yılbaşı başka arkadaşım :) maalesef adamlarda 24-25-26 aralık tatil :(( paralar 27-28 yatar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5