İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödeme islemde

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunu adsense ıle alakalı olduğunu düşümuyorum ben sonucda odemeler banka ıle yollanıyor otomatık bır odeme sıstemlerı vardır heralde oncekı ayda şukran gunune denk gelmıştık tatıldeydıler ama paralar yatırılmıştı, yarın elır bence akşama doğru yada sabah erken saatlerde :)
başka bir forumda oyakbankda bırıne geldığı yazılmıştı bılmıyorum doğrumudur eğer doğrusysa belkıde cuamrtesı işlemelr gerçekleştıilk iş gununde hesaba geçer hedıye yollamayı ıhmal etmeyen bır google nın kendıelrı tatıle gıderken dığer kişilerıde unutmadığını düşünuyorum ben :)

+ adsense parası ıle kurban kesmek dorumudur onu tartışmka lazım :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet r10 da birisi yazmıştı odeme geldiğini cumartesi gunu hemde bende şaşırdım + oarak adse se parası ile neden kesilmesin kurban sonucta emeğinin hakkı ile alıyon o parayı

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hayir ne alakası var sen eğer adsensede kazandığın parayı hakkın ile kazanıyosan (hilesiz) neden kurban kesemeyesinki

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haydaa nerde çıkartıyorsunuz hurafe şeyleri ne alaka şimdi kurban kesilmezmiş? o zmaan reklam işi yapan adam kurban kesmesin? bence kelalaka..

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konu tam geyik bölümüne uygun kıvama gelmiş yanlış konudasınız.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurban kesilemeyeceğini savunanlar helal bir iş yaptıklarını düşünüyorlar mı acaba?
Temiz çalışıyosan sorun yok.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Noel tatili nedeniyle ödemeler gecikecek anladığım kadarıyla. Hesaba yatan birşey yok ödeme işlemde de yazmıyor ?

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gecen ayda şukran gunune dek gelmıştı odemelerı almıştık bence gelır odemelr bugun

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla yakın zamanda gelecek gibi görünmüyor ayin 25'i daha ödeme işlemde bile yazmıyor....

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
saat 19:00 dan sonra geçmezler. daha önce geçerler..
o yüzden bu gün beklemeyin derim.. yarına artık..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5