İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme işlemde

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
piyasalarda yabancılar at koşturduğu için döviz dipte.
ama gittikleri zaman yine kaymağı onlar yiyecek, olan memlekete olacak.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ya beyler GEÇEN AYIN ödeme işlemde başlığı hortlatılırmı yaa - Ödeme işlemde sandım. Baktım 27 agustos diyor. Erken açanlara alışmıştıkta bide bu çıktı :)

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
iyinetin en çok rahbet gösterdigi başlık tekrar acılmış durumda yarın kaç kişi aynı anda okuyacagını iyi bakın :)

İnş yarın yatarda cebimiz para görür

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yurt dışında ödemeler işleme girmiş. Sanırım paralarımız yarın hesapta :)

K

Kayıtsız Üye

Misafir
ayın 17 sinde hesabım kapatıldı.. benim para yatarmı. inşlh bi katakülle olmazda yatar bayada hesap yüklüydü neymiş geçersiz tıklama varmış hep aynı hikaye..

banlanıpta hesabındaki meblayı alan varsa bi zahmet yazsın arkadaşlar..

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne ödeme var nede işlemde olan bi hesap... akşama yada yarına alırız paramızı sanırım?

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar bir sorun cıkmazsa bu gün alırız. Dün döviz kuru belliydi ertesi günde yatırıyorlar. Eger bu gün ödeme yapmazsa (%90 yapacak) doviz yarın dahada düşecek demektir.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadaşlar bir sorun cıkmazsa bu gün alırız. Dün döviz kuru belliydi ertesi günde yatırıyorlar. Eger bu gün ödeme yapmazsa (%90 yapacak) doviz yarın dahada düşecek demektir.

helal olsun sana nasıl bağladın google adsense odemesi ile doların yukselmesini :)

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık bence dövizin ayarını google yapıyor...dikkat edin ödemeden sonra yükselişte..:))

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
dediğim gibi ben hiç 23, 24 yazdıgını görmedim belkide dikkat etmedim. Ama 30 yazdığını çok gördüm ve hepde 30'undan önce yattı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5