İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme masrafları

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a

yaw bi yanlışlık yaptık çek aldım. Çek dün elime geldi ama bankalar 40 dolar masraf diyor. Eskiden 10 dolardı. Şimdi eft geldi diyemi bukadar fark war.

yada önerdiğiniz bankalar hangileri. Ben city bank a sordum 40 dolar dedi.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yapı kredi ytl olarak bozdurursan 25 ytl masraf alıyor ve hesabında 50 ytl olmak zorunda diyor. değişmiş sistem.

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mail atip cekin iptalini istemen; ve sonrasinda odemeni eft ile alman daha mantikli olacaktir.
hem masraf odemeyeceksin; hemde ztn cek icin bekleyecegin sure ile ayni zamanda odemeni alacaksin.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail atip cekin iptalini istemen; ve sonrasinda odemeni eft ile alman daha mantikli olacaktir.
hem masraf odemeyeceksin; hemde ztn cek icin bekleyecegin sure ile ayni zamanda odemeni alacaksin.

Ne yazikki o olamaz. Banlandım.

yapı kredi ytl olarak bozdurursan 25 ytl masraf alıyor ve hesabında 50 ytl olmak zorunda diyor. değişmiş sistem.

Teşekkürler. İşime yarar gibime geliyor.

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Korkutmak gibi olmasında banlanmış bir hesap için çeki iptal etmiş olabilr mi Google?

Çünkü bende çek bozdururken 25 YTL ödedim yapı krediye 10 gün içinde bozdular fakat çekin karşılığı olup olmadığını kontrol edeceğiz diyerek beklememi söylediler.

Yaptığınız masraf da boşa giderse, daha kötü olur.
Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5