İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme Problemi Yazıyor O nE Ki ?

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ,
3 aydır birikmiş paramı nihayet alacaktım pinim de gelmişti girdim herşey normal görünüyordu. ancak bugün hesabıma girdiğimde "Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor. Ayrıntılar için buraya tıklayınız. " yazdı hemen üstüne tıkladım ve "ÖNEMLİ: Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor.

Bu durumu değiştirme hususunda daha fazla bilgi için aşağıdaki Gerekli Eylem(ler)'e tıklayın. Bu ayarlarda ayın 15'inden sonra yapılan değişiklikler ya şu andaki ya da ileriki ödeme döneminde etkili olabilir." Yazdı bişey anlayamadım neler oluy hesabıma acaba ? hesabımı 1 aydır ellmiyorum zaten herhangi bir sakatlık olmasın diye. Bu arada Yapılması Gerekli Eylem Kısmındada "Ödeme problemi - lütfen AdSense Destek ile temas kurun " yazıyor ve tıklayınca destek sayfası çıkıyor ne bu şimdi ?

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hesabım bölümünden Ödemenin Bekletilmesi yazan yerin yanındaki düzenleye basıp Lütfen ödemelerimi aylık gönderin i seçmen gerekiyordu. Sanırım problem bu.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten o aylık ödeme olarak ayarlı , google mail aticam ama adamlara problşemin ne olduğunu bile yazamıyorum lüp diye bir mesaj çıktı neden olduğu belli değil.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilen varsa rica ederim söylesin ya 3 aydır bu günleri bekledim şimdi moralim acayip bozuldu. Neden böyle oldu

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapmadım eminim aralık ayının başından beri ellemiyorum hesabımı, bu arada birileri benim şifremi istetmiş mail hesabıma acaba birileri şifrelerimi mi buldu. Yazık ayıp walla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5