İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme Yapanlar & Yapmayanlar

A

alderion

Misafir
Arkadaşlar bu alana kısa süre içerisinde üye olduğunuz firmalardan ödeme aldıklarınız ve minimum ödemenize ulaşıp paranızı istediğiniz halde paranızı alamadığınız sponsorları yazarsanız bilgi paylaşım açısından çok iyi olur sanırım . (Özellikle e-mail sponsorlarını yazarsanız sevinirim . )

M

malatyasporlu

Misafir
seek99 50 dolarda ödüyor
48.1 dolarım vardı dün

bugün çıkan yazı !!!

Welcome malatyasporlu!
Table 'seek99_com.ticket_dialog' doesn't exist
Table 'seek99_com.ticket_dialog' doesn't exist
Fatal error: Call to a member function on a non-object in /home/seek99/www/header.htm on line 160

adamların güvenlik önlemlei mükemmel sanki dersin yahoo

şimdi ben ne yapam

delirecem valla...

ne diyor burda....

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Problem veritabaniyla ilgili.....tahminim heasabinla ilgili bir problemin yok.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fatal errorlar pek hayre alamet değildir :)
Ama hesabınıda silecek diye bir kural yok.

M

malatyasporlu

Misafir
yav delirecem gitti şerefsizler yaptı yapacağını 48.1 den bu yazı çıktı şimdi girdim ki hesabım sıfırlanmış.. Allahım yarabbim yav biz kime güvenecez tam biriktir alem yapmanın hayalini kur yaptıklarına bak yav. inan insanın makineyi dağıtası geliyor

size belirtiyorum sakın seek99 a üye olmayın sakın ha sakın
(şerefsiz dediim için kullanıcılardan özür ama en basit tepki bu )

bana güvenilir bir sponsor lütfen deneme aşamasında olmasın... bizzat ödeme aldığınız..

teşkler..

A

alderion

Misafir
Arkadaşlar bu işe uğraşan çok sayıda kullanıcı var üstelik bunların çoğu web site sahipleri . Bu mail oku kazan sitelerinden no-minimumlar hariç ödeme aldıklarınız ve alamadıklarınızı yazarsanız bu işe yeni başlayanlar ve bu işte fazla bilgisi olmayanlar için faydalı olacağına inanıyorum .

Örnek olarak earnings2all'ın ödeme yapmadı biliniyor . Siz de bu gibi siteleri buraya yazarsanız herkes için çok faydalı olur . Şu anda bu tarz binlerce site bulunuyor mutlaka aramızda bunların birkaçıyla minimum ödeme alıncaya kadar uğraşanlarımız olmuştur .Deneyimlerimizi herkesle paylaşırlarsak boşa emek,zaman ve para kaybından kurtulmuş oluruz .

NOT: Hatta ödeme aldığını belirten tavsiye ettiği sitenin linkini kendi ref. ile yazsın ki bilgisine karşı para kazanmış olsun (lütfen dürüst olalım ) .

P

Parae

Misafir
Bence başlık yanlış zamanda açılmış .. yani , Forumdaki buraya msj yazanların çogu yeni kişiler ... No-minimum dışında ödeme alan yok ... Kaç kere payouta ulaştıki bu insanlar sanki ?

Herkeste bir alt üye sewdası , adam site açıyor hemen , Forumu ödeme yapmayan sitelerle dolduruyor !!vs . vs ...

Önüne gelen firmaya üye olup onu insanlara tanıtan onlarca kişi var ...

Neyse , Daha uzatmıyayım ..

Ödeme yapan firmalar için www.paraevi.com/oku.html ...
Ben hepsinden ödeme aldım ...

N

napolyon

Misafir

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
no-minimum la uğraşanlar için quickerclickers,no-minimum,earthclix,getptr,ppcfunds ve aylık ödeme yapan tyliapays,bunların hepsinden defalarca ödeme aldım .özellikle tyliapays günde 5 kadar arama emaili gönderiyor ve ortalama 2-3 cent kazanıyorsunuz.bunların hepsini tavsiye ederim ayrıca bu site çok güvenilir.ödeme yapılanların listesini payouts bölümünden görebiliyorsunuz.yüzlerce kişiye ödeme yapmışlar,hepsinin e-gold hesapları gösteriliyor.. tabii matrixmails. aynı zamanda ödeme aldığım linkread, ve ödeme alanları tanıdığım digital-mails,vs. ayrıntılar için sitemdeki paid to email bölümünü ziyaret edebilirsiniz.şimdiden bol kazançlar.

G

genghiskhan

Misafir
sorun

arkadaşlar ben bikaç siteye üyeydim terminate-deactive ettim sonradan bi sorun çıkmaz dimi?

E

ethemgulden

Misafir
ourpaidmail

malatyasporlu' Alıntı:
yav delirecem gitti şerefsizler yaptı yapacağını 48.1 den bu yazı çıktı şimdi girdim ki hesabım sıfırlanmış.. Allahım yarabbim yav biz kime güvenecez tam biriktir alem yapmanın hayalini kur yaptıklarına bak yav. inan insanın makineyi dağıtası geliyor

size belirtiyorum sakın seek99 a üye olmayın sakın ha sakın
(şerefsiz dediim için kullanıcılardan özür ama en basit tepki bu )

bana güvenilir bir sponsor lütfen deneme aşamasında olmasın... bizzat ödeme aldığınız..

teşkler..

Arkadaşım güvenilir ve iyi bir şirket istiyorsan Ourpaid mail gerçekten uygun

http://www.ourpaidmail.com/pages/index.php?refid=ethemgulden

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5