İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme Yapıldı! Google YTL kuru?

W

W3BM4ST3R

Misafir
Ödemelerimiz yapılmış, hepimize hayırlı olsun..

Ben enson Ytl kurunu 1.278 den almıştım ondan sonra hep USD istedim ama bozulması 1ayı buluyor?

Google Adsense'in YTL kuru düzeldiyse artık ytl isticem..

Ödemesini TRL (YTL) olarak isteyen arkadaş varsa bi zahmet kurun ne olduğunu yazabilirmi ??

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet odeme yapilmis kur 1351 olarak gorunuyor odeme sayfasında hayırlı ugurlu olsun hepimize

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Hayirli olsun. Benimde USD istemistim sonda gecen ay TRY cevirdim adrestede degisiklik yaptim karisti :) Odeme gecmisinde 22.Kas.2005 Ödeme -USD ...,.... cikmisti. Simdide altinda
22.Kas.2005 Ödeme İptal Edildi USD ...,... cikti. Bu nedir sizce boyle sorun yasayan varmi?

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme linkine tıklayınca ne yazıyor peki... ödeme iptal oldugu halde ödeme linki aktifse sorun vardir yok aktif diilse galiba ödeme onaydan gecmemis

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
odeme linkine tiklanmiyor sadece ikiside duz metin. Yani henuz onaylanmamismi

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla sadece tahmin benimki ama hem ödeme yazısı var ve hemde odeme iptal varsa ve duzyazi ise link yoksa gecmis olsun ödeme onaylanmamis

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya benimki halen ödeme işlemde yazıyor. Herkesin ödemesi tamamlandımı acaba? ödemesi tamamlanmayan arkadaşlar varmı?

elektro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayantas' Alıntı:
Ya benimki halen ödeme işlemde yazıyor. Herkesin ödemesi tamamlandımı acaba? ödemesi tamamlanmayan arkadaşlar varmı?
bende aynı durumdayım.

elektro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millet çekleri alacak nerdeyse, bizde hala ödeme işlemde yazıyor.

bu normal mi arkadaşlar? bu ilk çekim olucağı için tecrübem yok, daha önce bu şekilde başına gelen varmı?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de hala ödeme işlemde yazıyor heyecana gerek yok :)

30.Eyl.2005 Kazançlar... USD X
31.Eki.2005 Kazançlar... USD X
22.Kas.2005 Ödeme işlemde -USD X

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar googlede çek yollama sırası var sanırım. Bu sıra İlk üyeleri ( eski üyeler ) ve çek miktarı yüksek olan üyeleri diğerlerinden ayırıyorlar ve ilk ödemeyi onlara yapılıyorlar. Diğer üyelerede 2-3 gün sonra yapılıyor.

Bu kesin bir bilgi değil tabii ama tesbitlerime göre bu şekil birşeyler oluyor.

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanmıyorum yeni hesabımda yuksek meglab eski hesabımda dusuk meglab ile hemen hemen aynı zamanda onay alip yola cikti cekler...hos yeni hesap cok yeni ilk çek :D bence tamamen sistemin isleyisi sans yani

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5