İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme yaptım, ödeme alındı die mail geldi fakat reklamlarım çıkmıyor

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme yaptım, ödeme alındı die mail geldi fakat reklamlarım çıkmıyor, sebebi ne olabilir arkadaşlar, yardım edin lütfen..

serquat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muhtemelen çalışmayacaktır,

aynısı benim ve bir arkadaşın başına geldi googlea email attık
gelen cevapta

"birden fazla kuponla açılmış hesabınız olduğunu tespit ettik o yüzden reklamlarınızı durdurduk" yazıyordu

yani yakalanmışsın geçmiş olsun

kupon active etmek giderek zor hale geliyor malesef

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muhtemelen çalışmayacaktır,

aynısı benim ve bir arkadaşın başına geldi googlea email attık
gelen cevapta

"birden fazla kuponla açılmış hesabınız olduğunu tespit ettik o yüzden reklamlarınızı durdurduk" yazıyordu

yani yakalanmışsın geçmiş olsun

kupon active etmek giderek zor hale geliyor malesef

eee peki ne olacak? :S bir müşterinindi bu hesap.. 100 ytl yatırdık? yanacak mı para :S

google adwords destek maili nedir?

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 1 hesabım arkadaşımında 2 hesabı öyle gitti. Yapacak bir şey yok...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kuponla mı açtın hesabı yoksa HAVALE ile mi?

eğer havale ile açtınsa ve ödeme kabul edildiyse, 1 gün sonra çıkıyor reklamlar. (yakın zamanda aynısı başımıza geldi.)

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kuponla mı açtın hesabı yoksa HAVALE ile mi?

eğer havale ile açtınsa ve ödeme kabul edildiyse, 1 gün sonra çıkıyor reklamlar. (yakın zamanda aynısı başımıza geldi.)

kuponla açtım, bi kaç gün sonrada havale yaptm. ne olur dersin?

VE7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı olay benim biraderede oldu :( . arkadaşın dediği gibi aynı hesaptan gönderince oluyor heralde baya bi mailleştiler ama alamadı ne yazıkki :(

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim başıma geldi , sordum neden diye hep yukarıda belirtiğiniz gibi copy paste yanıtlar geliyordu. İlk 2 mailime aynı yanıt geldi , bende 3 . mailimde karşınızda insan var sizin kopyala yapıştır yapıp yapıp geçiyorsunuz siz de insan gibi açıklama yapın ya da paramı geri gönderin!!! dedim aynen 2 sonra reklamlar yayına girdi.. reklamlar ödeme alındı mailinden yaklaşık 2,5 hafta sonrasında yayına girmiş oldu..

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim başıma geldi , sordum neden diye hep yukarıda belirtiğiniz gibi copy paste yanıtlar geliyordu. İlk 2 mailime aynı yanıt geldi , bende 3 . mailimde karşınızda insan var sizin kopyala yapıştır yapıp yapıp geçiyorsunuz siz de insan gibi açıklama yapın ya da paramı geri gönderin!!! dedim aynen 2 sonra reklamlar yayına girdi.. reklamlar ödeme alındı mailinden yaklaşık 2,5 hafta sonrasında yayına girmiş oldu..

e peki senin durumun nasıldı? kupon falan?

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 2 adwords hesabı almıştım daha önceden tabi kuponla açılmış hesaplardı ikisinı de reklam yayına girmediğinden dolayı 1ay sonra iade ettim.. üzerinden 1,5 ay geçtikten sonra kendim kuponsuz sadece nakit havale ile hesap açayım kullanayım dedim sonuç olarak diğer geçmiş hesabım ile ilişkilendirdiler sanırım ondan olmuştur. Arkadaşında sözlerinden anlaşıldığı üzere geçmiş kupon macerası var :)

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 2 adwords hesabı almıştım daha önceden tabi kuponla açılmış hesaplardı ikisinı de reklam yayına girmediğinden dolayı 1ay sonra iade ettim.. üzerinden 1,5 ay geçtikten sonra kendim kuponsuz sadece nakit havale ile hesap açayım kullanayım dedim sonuç olarak diğer geçmiş hesabım ile ilişkilendirdiler sanırım ondan olmuştur. Arkadaşında sözlerinden anlaşıldığı üzere geçmiş kupon macerası var :)

evet benim olayda kupon meselesi =) işin kötü tarafı bu kupon bir müşterinindi. ne dersin sence google affeder mi ne yapar? ya da ne yapmam lazım..

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aa ilk mesaj seninmiş :D yanıt verirken farkında değildim ..

Valla dediğim gibi net olarak 2,5 hafta sonra yayına girdi reklamlarım , bu kasıtlı bekletmemiydi yoksa son yazdığım sert maili mi umursayacakları tuttu bilemiyorum.. Bence durumu izah et , bir alışveriş sonucunda bana adwords hesabı hediye edilmişti yayına girmedi iade ettim de, adwordsten faydalanmak amacıyla paramla hesap açayım dedim sizde böyle yaptınız google gibi büyük bir firmaya güvenemeyeceksek kime güvenelim falan de :p İnsafa geleceklerdir..

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aa ilk mesaj seninmiş :D yanıt verirken farkında değildim ..

Valla dediğim gibi net olarak 2,5 hafta sonra yayına girdi reklamlarım , bu kasıtlı bekletmemiydi yoksa son yazdığım sert maili mi umursayacakları tuttu bilemiyorum.. Bence durumu izah et , bir alışveriş sonucunda bana adwords hesabı hediye edilmişti yayına girmedi iade ettim de, adwordsten faydalanmak amacıyla paramla hesap açayım dedim sizde böyle yaptınız google gibi büyük bir firmaya güvenemeyeceksek kime güvenelim falan de :p İnsafa geleceklerdir..

anladım.. ama benim onlarca kuponum vardı önceden. nasıl kendime ak kaşık diebilirim bilmiorm =) nasıl yalan sölicem :D

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalıştığım web firmasında bu işi benim üzerime yıkmışlardı, kuponla hesap açıp müşterilere hediye ediyorlardı , şimdi işten ayrıldım freelance çalışıyorum ,sitemin reklamı içinde adwords kullanmak istiyorum bana yardımcı oluın lütfen kimseden kuponlu ucuz hesap almak istemediğimden nakit ile hesap açtım dee. :D

gece gece yalan makinası oldıum :D

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalıştığım web firmasında bu işi benim üzerime yıkmışlardı, kuponla hesap açıp müşterilere hediye ediyorlardı , şimdi işten ayrıldım freelance çalışıyorum ,sitemin reklamı içinde adwords kullanmak istiyorum bana yardımcı oluın lütfen kimseden kuponlu ucuz hesap almak istemediğimden nakit ile hesap açtım dee. :D

gece gece yalan makinası oldıum :D

google çalışanları şuan bizi takip edio ve çok gülüyo olabilirler haha =)

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onlar içimizi bilir , çok severiz onları :)
adsense ile hiç sorunum olmadı da adwordsün yanından geçmem bi daha 0.80 YTL duruyor hesabımda :D acaba kupon ekleyim satsam mı (:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5