İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme

B

bazobehram

Misafir
Arkadaşlar Ben 08:56 da Akbank taki hesabıma paranın yattığını gördüm.. İyi Günlerde Harcayalım..

M

MedyaGraf

Misafir
evet ödemelerin çoğu gerçekleşmiş sanırım şuan itibariyle benim hesabımada eft olarak gönderilmiş ücret... Posta yolu gözlemek çek bozdurmak vs yok çok şükür...

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"ödeme işlemde" yazısı falan göremedim ben hala :S nasıl ödeme aldınız sizde "ödeme işlemde" yazdı mı :S

M

MedyaGraf

Misafir
HighVoltage' Alıntı:
"ödeme işlemde" yazısı falan göremedim ben hala :S nasıl ödeme aldınız sizde "ödeme işlemde" yazdı mı :S

bende halen ödeme işlemde yazıyor fakat hesaba baktığımda para hesaba yatmıştı.. şuan baktım halen ödeme işlemde yazıyo ne hikmetse :)

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MedyaGraf' Alıntı:
bende halen ödeme işlemde yazıyor fakat hesaba baktığımda para hesaba yatmıştı.. şuan baktım halen ödeme işlemde yazıyo ne hikmetse :)

aynen bende de işlemde yazıyor, ödeme fln yok. (banka yapı kredi)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende deniz bank hala ödeme işlemde ama para yok yavaş yavaşmı yatırıyorlar acaba

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bazı bankalar eft leri kullandıgı için öğleden sonraya sarka bilir sölim garanti misal yatmamış akbank olan cogu yatmış. yapı kredide yatmnış

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garantiye yatmış sabah kurda 1,5459 google dan ilk paramı aldım uzun bir zaman sonra :)

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ziraat Bankası Sabah Yatmış. Ama Halâ ödeme işlemde yazıyor :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yatar bekleyin biras :) Bugün 16:00 an sonra beklemeyin.

yani bugün alamssanıs en geç yarın alırsınıs ;)

M

MasterTR

Misafir
yapikredi ve hsbc hesaplarima odemeler gelmi$

satilik adsense hesabi olan varmi :p

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MasterTR' Alıntı:
satilik adsense hesabi olan varmi :p

Hesap Taşınabilirliği
AdSense hesapları transfer edilemez, taşınamaz veya sitenizin satışı durumunda satılamaz. Örneğin, bir sitenin sahipliği veya yönetimi değiştiğinde önceki sahibi veya yöneticisi sitenin AdSense hesabını kapatmalı ve yeni sahibi veya yöneticisi kendi adıyla yeni bir AdSense hesabı açmalıdır.

Kaynak: https://www.google.com/adsense/policies

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi