İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödemeler İşlemde "Başlığı"

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet arkadaşlar.. Hepinizin merakla beklediği başlığı ben açayım dedim.. Henüz bu ayın ödemesi yapılmamış olsa da :)

Ödemeler bence Salı günü gece hesabımızda olur..
Sizce ?:)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
başlığı gorunce odeme işlemde sandım allah seni ne yapmasın emi :D

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heyecan yapmayın alışın artık valla ben ne kadar alacağıma bile bakmadım hesaba bile girmiyorum :)

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harbi harbi ödeme işlemde sandım,
dolarda düşe düşe bi hal oldu zaten
yükselse bari biraz ya...

kaç gündür doları nasıl yükseltirim diye düşünüyorum :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hafta içi birgün gelir ödemeler, aceleye gerek yok... :)

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İnşAllah bir gün bende sizin gibi heyecanlanarak girerim bu başlıklara:D

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi kerede bu başlık açıldığında gerçekten işlenmde olsa ne güzel olur dimi.
google ödemeyi işleme koymak için bu başlığı beklese...
yada biz bu başlığı açmak için ödemenin işleme geçmesini beklesek...
ne dersiniz? hoş olmaz mı? :)

M

maiL

Misafir
$ yükselmesini bekleyen arkadaşlar az kaldı bekleyin :p cumhurbaşkanı adayları açıklandığı gün güzel bi yükseliş olucak. o zamana kadar yatmazsa az bişi yüksek para geçer elimize :D
ama tabi türk olupta $ ın yükselmesini istemek ne kadar doğru olur o ayrı bir tartışma konusu.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$ yükselmesini bekleyen arkadaşlar az kaldı bekleyin :p cumhurbaşkanı adayları açıklandığı gün güzel bi yükseliş olucak. o zamana kadar yatmazsa az bişi yüksek para geçer elimize :D
ama tabi türk olupta $ ın yükselmesini istemek ne kadar doğru olur o ayrı bir tartışma konusu.

evirdiniz çevirdiniz dolar kurunu türklüğe dayadınız ya helal olsun ne diyim. ya biz ne işgüzar milleiz anlamadım gitti. her söylennenin altından bir malzeme çıkartıyorsunuz yuhh yanii.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ihracat yapıyorsan doların yükselmesi gayet de Türk'ün istemesi için normal birşey:)

M

maiL

Misafir
evirdiniz çevirdiniz dolar kurunu türklüğe dayadınız ya helal olsun ne diyim. ya biz ne işgüzar milleiz anlamadım gitti. her söylennenin altından bir malzeme çıkartıyorsunuz yuhh yanii.

sence türk lirası ile alakası yok mu? sen eğer adamların 1$ ını 1,35ytl ye almaktan memnunsan zaten sorun yok.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yaa ödeme başlıkları gittikce daha ereken mi açılmaya başladı banamı öyle geliyo

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
PARA PUL hepsi boş - Dünya fani gelip geçici - Sağlık sıhhat gerek şu 3 günlük dünyada birde 3-5 gerçek dost - varsın Ödeme işlemde olmasın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5